شهردار آمستردام خواستار ممنوعیت بازدید گردشگران دوست ماری جوانا از کافی شاپ ها – اخبار جهانی RT است

به عنوان شهردار فمکه هالسما ، می تواند به زودی از کافی شاپ های معروف شاهد در آمستردام برای گردشگران منع شود ، به نبرد خود برای پاکسازی شهر از پناهگاه مواد مخدر و فحشا ادامه می دهد.

طبق برنامه ای که روز جمعه توسط هالسما به شورای شهر آمستردام ارسال شد ، حمایت از کافی شاپ ها فقط به ساکنان هلند محدود می شود.

“وضعیت اقامت گسترده است ، اما من هیچ گزینه دیگری نمی بینم ،” شهردار در یک ایمیل به بلومبرگ گفت. وی خاطرنشان کرد: این اقدام با هدف مقابله با جرایم سازمان یافته و مواد مخدر سخت توسط تجارت ماری جوانا انجام شده است.

“بازار حشیش بیش از حد بزرگ و بیش از حد استدرمان شده من می خواهم بازار شاهدانه را کوچک کنم و آن را کنترل کنم. “ هالسما گفت.

ممنوعیت ورود خارجی ها ضربه بزرگی برای این صنعت خواهد بود ، به طوری که شهردار این موضوع را تصدیق می کند “کافی شاپ ها ، به ویژه در مرکز ، عمدتا با گردشگران کار می کنند.”

در حال حاضر حدود 166 کافی شاپ در آمستردام وجود دارد که با یک نظرسنجی دولت مشخص شد که فقط 68 مورد برای تأمین تقاضای محلی ماری جوانا کافی است.
همچنین در rt.com
دیگر منطقه چراغ قرمز وجود ندارد؟ هلند ممنوع کردن تن فروشی را در نظر می گیرد زیرا حزب دولت معتقد است “ریاکارانه” استطرح هالسما اکنون در شورا مورد بحث قرار خواهد گرفت ، همچنین توافق نامه انتقال با صاحبان مغازه ها نیز در دستور کار خواهد بود.

اخبار مرتبط  باند فعالان "خشن فوق العاده چپ" متهم به تشکیل "گروه تروریستی" برای جنگ چریکی در فرانسه - گزارش ها

“ما می توانیم یک شهر باز ، مهمان نواز و بردبار باشیم ، اما همچنین شهری است که زندگی را برای مجرمان دشوار می کند و گردشگری جمعی را کند می کند” شهردار گفت ، افزود كه او انتظار دارد كه محدوديت ها در ابتداي سال آينده اعمال شوند.

قبل از این که بیماری همه گیر نفوذ جدی در سفرهای بین المللی بگذارد ، آمستردام غالباً تحت فشار گردشگران قرار می گرفت ، این شهر هر ماه حدود یک میلیون مهمان پذیرا می شود – حدود یک پنجم بیشتر از جمعیت دائمی. بازدید کنندگان نه تنها برای کانال ها و موزه ها ، بلکه برای مواد مخدر و خدمات جنسی در منطقه نور قرمز نیز قابل جذب بودند.
همچنین در rt.com
“آنها یک جاذبه گردشگری نیستند”: شهردار آمستردام گردشگران را که کارگران جنسی را “تحقیر” می کنند ، مورد انتقاد قرار می دهددر اوایل سال جاری ، شهردار اعلام کرد که نمایش فاحشه ها در شیشه های خانه های فاحشه را ممنوع می کند و می گوید این عمل برای زنان “تحقیرآمیز” است. در سال 2018 ، مقامات همچنین جریمه های مربوط به ادرار عمومی ، زباله زنی و سایر جرایم ارتکابی توسط گردشگران در منطقه نور قرمز را اعمال کردند.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *