شهردار دوم فرانسه پس از قتل بی رحمانه معلم توسط “تروریست اسلامی” تهدید به BEHEADING کرد – RT World News

ظاهراً شهردار دوم فرانسه فقط چند روز پس از قتل وحشتناک یک معلم مدرسه بر سر کارتون های حضرت محمد (ص) تهدید به “گردن زدن” شده است. تهدید شوم بر روی دیوارهای مدرسه ای در لیون پاشیده شد.

“شهردار هشتم ، ما سر شما را می بریم [sic]، “ روی دیوار نوشته شده با اشاره به منطقه هشتم لیون و اولیویه برزن ، مقام منتخب آن. تهدیدهای بدون ابهام نیز برای بریدن سر معلمان و دانش آموزان صورت گرفت.

شهردار برزن گفت که او قبلاً یک شکایت کیفری در مورد پیام های توهین آمیز ارائه کرده است ، وعده داده است تا کسانی که آنها را نوشتند ، پیگیری کند ، “هیچ کس این تهدیدها را سبک نمی گیرد.”

“این مجاز نیست که چنین عملی مجازات نماند. یافتن عاملان این امر ضروری است. “ برزانه به رسانه های محلی گفت.

این کلمات به طرز ناراحت کننده ای احمقانه و قابل گفتن نیستند. این نفرت محض است. آیا این یک عمل جداگانه است که کسی نمی داند با عصر خود چه کاری انجام دهد یا تهدیدی جدی است؟ به هر حال ، این یک مورد خشونت شدید است.

در حالی که تهدیدها ممکن بود ، همانطور که برزن پیشنهاد کرد ، یک “عمل منزوی” آنها فقط یک روز پس از دریافت هشدار مشابه توسط شهردار برون ، در نزدیکی لیون ، آمدند. نقاشی های دیواری در آن مورد همچنین مقام منتخب شهر را به گردن زدن تهدید کرد. شهردار Jérémie Bréaud این را محکوم کرد “نوشتن خشن” و جرالد دارمانین ، وزیر کشور فرانسه ، پلیس را به آنجا راهنمایی کرد “اقدامات قانونی انجام دهید و از آنها محافظت کنید.”
همچنین در rt.com
شهردار فرانسه یک هفته پس از قتل وحشیانه معلم مدرسه تهدید به “قطع سر” کرداخبار مرتبط  فنلاند در میان تظاهرات جهانی ضد نژادپرستی "جزیره سیاه" تغییر نام داد - RT World News

این سلسله تهدیدها علیه سیاستمداران محلی یک هفته پس از سر بریده شدن ساموئل پاتی ، یک معلم مدرسه در حومه پاریس در منطقه کنفلانز-سانت-هونورین صورت می گیرد. وی ظاهراً به عنوان مجازات نشان دادن ، توسط یك اسلامگرای تندرو و مظنون چچنی تبار كشته شد “توهین آمیز” کاریکاتورهای پیامبر محمد (ص) در طی یک درس آزادی بیان. مهاجم نوجوان ظاهراً در مسكو متولد شد ، همانطور كه ​​رسانه ها به سرعت به این موضوع اشاره كردند ، اما خانواده وی در دهه 2000 به فرانسه مهاجرت كردند و مرد جوان درخواست پناهندگی كرد و در آنجا بزرگ شد.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *