شهردار فرانکفورت را به عنوان “مکان ایده آل” برای دفتر مرکزی TikTok انتخاب کرد زیرا با ممنوعیت ایالات متحده روبرو است – RT World News

شهردار یک شهر بزرگ آلمانی از TikTok دعوت کرده است تا دفتر اصلی خود در اروپا را در آنجا مستقر کند ، درست همانطور که بستر رسانه های اجتماعی محبوب با تحریم در آمریکا روبرو است.

پیتر فلدمن ، شهردار فرانکفورت ، نامه ای را به ByteDance ، شرکت مادر TikTok نوشت ، که پنجمین شهر بزرگ آلمان را به عنوان تبلیغ می کند “یک مکان ایده آل برای شرکت های فناوری اطلاعات.” در میان نقاط قوت شهر ، وی شهرت خود را به عنوان پایتخت دیجیتال اروپا با مراکز داده فراوان و همچنین قرار گرفتن در مرکز اروپا ذکر کرد.

این نامه در حالی منتشر شده است که TikTok به دنبال مکانی برای دفتر مرکزی اروپایی خود است. “مطمئناً رقابت دشوار است ، اما فرانکفورت شرایط خوبی برای شروع دارد.” فلدمن به فرانکفورت روندسائو گفت.

سخنگوی TikTok به این مقاله گفت که سرویس اشتراک گذاری ویدیو است “بسیار خوشوقتم” پس از یادگیری رویکرد شهردار

اخبار مرتبط  سوئد 3،000 کورور ویروس را در حالی که ملت اسکاندیناوی تبدیل به میدان نبرد برای بحث و گفتگو در مورد محاصره می شود - RT World News
همچنین در rt.com
گزارش ، اپل ، دیزنی ، فورد و والمارت در میان غول های شرکتی که علیه عقب نشینی WeChat ترامپ عقب نشینی می کنندپس از آنکه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد ترامپ هفته گذشته دستور اجرایی امضا کرد که ByteDance را در مرکز توجه جهانی قرار داد ، این امر باعث می شود که آمریکایی ها طی 45 روز از انجام این کار منع کنند. ترامپ TikTok را تهدیدی برای امنیت ملی خواند و آن را به برداشت داده های شخصی شهروندان آمریکایی و به اشتراک گذاری آن با دولت چین متهم کرد. هر دو پکن و TikTok این ادعاها را تکذیب کردند. بستر رسانه های اجتماعی دولت ترامپ را با اقدام قانونی تهدید کرده است.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *