شهروندان لبنانی عصبانیت خود را با استفاده از بانک TORCHING ، وسیله نقلیه ارتش ، کشته و حداقل یک معترض به ضرب گلوله کشته شد – RT World News

در شهر طرابلس لبنان یک معترض تیرباران شده و کشته شده است ، زیرا بحران مالی و اقتصادی این کشور تحت فشار اضافی همه گیر کوروی ویروس بدتر می شود.

پوند لبنان در اثر افزایش تورم و بیکاری با خاموش شدن اقتصاد رو به وخامت گذاشت و بحران مالی موجود را که از اکتبر گذشته کشور را گرفتار کرده است ، تشدید می کند.

با اعتراض روزافزون معترضین ، سربازان قبل از استفاده از گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی برای پراکنده کردن جمعیت ، شلیک های هشدار دهنده به هوا شلیک کردند. این خشونت ها فقط از آنجا شدت گرفت ، زیرا سربازان با معترضین و آشوبگران روبرو شدند و سرانجام یک جوان را در 20 سالگی به قتل رساندند.

سربازان ادعا می کنند که آنها با درگیری با بمب های آتش و نارنجک بمباران شدند و درگیری که در طی آن دو سرباز به راحتی زخمی شدند. فیلم شاهد عینی از صحنه برای نشان دادن وسایل نقلیه ارتش در حال سوختن است.

همزمان با اعتراض معترضین ، عصبانیت خود را در آخرالزمانی اقتصادی کشور به چندین بانک حمله کردند. همانطور که فیلم شاهد عینی از صحنه نشان می دهد حداقل یک بانک آتش گرفته شد.

اخبار مرتبط  فنلاند در میان تظاهرات جهانی ضد نژادپرستی "جزیره سیاه" تغییر نام داد - RT World News

انجمن بانکی کشور پس از هدفمندی ، تمام بانک های موجود در طرابلس را تا زمان برقراری مجدد امنیت در این شهر ، تعطیل کرده است “حملات و شورش های جدی” زندگی کارمندان بانک را به خطر بیاندازد.

بانک های لبنان از زمان آغاز تظاهرات های ضددولتی در اکتبر گذشته ، به دلیل اینکه مردم از دسترسی به پس انداز خود منجمد شده اند ، هدف ناامیدی معترضین بوده اند.
همچنین در rt.com
نخست وزیر گفت كه لبنان با بدهی 1.2 میلیارد دلاری یوروباند خود ، پیش بینی می كند كه فساد “دولت را خورده است”پوند بیش از نیمی از ارزش خود را از زمان آغاز بحران مالی و اقتصادی از دست داده است ، در حالی که همه گیر کوراو ویروس فقط در شرایطی که اکنون تنش زا و فرار داشت ، توهین به آسیب دیدگان را اضافه کرد.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *