شهر سوئد برای جلوگیری از تجمع جمعیت برای برگزاری جشنواره ، تن كود مرغ را رها كرد – RT World News

شهر سوئد لوند اقدام به ریختن یک تن کود کود مرغ در پارک مرکزی خود در تلاش برای برپایی جشنواره ای سالانه که مسئولان از آن ترس دارند می تواند باعث شیوع گسترده Covid-19 شود.

سوئد بخاطر رویکرد نرم تر خود برای مقابله با بیماری همه گیر کروناویروس در سراسر جهان مورد توجه قرار گرفته است ، اما شهر دانشگاهی در جنوب این کشور چنین شانس هایی را ندارد.

پنجشنبه شب Walpurgis است ، رویدادی که معمولاً شاهد حضور هزاران نفر از بازدیدکنندگان در این شهر برای جشن گرفتن جشنواره سنتی اروپای شمالی است که ورود آب و هوای بهتر را جشن می گیرد.
همچنین در rt.com
مطالعه آنتی بادی نشان می دهد حداقل 11 درصد از سوئدی ها ممکن است با Covid-19 منقبض شوندمقامات ترسیدند که این جشن باعث خوشحالی رمان تاج و تیزبینی شود ، بنابراین تصمیم گرفتند پارک را که در وسط شهر قرار دارد ، با فرورفتگی مرغ دزدکی کرده و مردم را دور نگه دارد.

“لوند به خوبی می تواند مرکز گسترش ویروس شب گذشته در ماه آوریل شود ، فکر می کنم این یک ابتکار عمل خوب بود”. گوستاو لوندباد ، از کمیته محیط زیست شورای محلی ، به روزنامه Sydsvenskan گفت.

اخبار مرتبط  واحد ضد تروریستی فرانسه در مالی در حادثه اتوبوس غیرنظامی را به قتل می رساند - اخبار جهانی RT

فیلیپ سندبرگ ، شهردار گفت که والپورگیس شب معمولاً 30،000 نفر را در این شهر جمع می کند و مقامات آنجا از ترس جوانان به ویژه دانش آموزان ، باز هم می خواهند از یک پیک نیک و نوشیدنی در پارک لذت ببرند.

“بیشتر دانشجویان لوند و سایر مناطق سوئد به توصیه ها احترام می گذارند … اگرچه حتی تعداد کمی از افراد هنوز هم به پارک می روند ، می تواند یک خطر بزرگ شود.” سندبرگ توضیح داد.

سوئد در مقابله با Covid-19 رویکرد آرامتری داشته و از مردم خواسته است به جای سفارش دادن ، دستورالعملهای دوری اجتماعی را رعایت کنند. مطابق با این رویکرد ، مقامات خواسته اند که مردم از تجمع برای شب والپورگیس امسال خودداری کنند. با این حال ، این جشن ممنوع نشده است.

با وجود این که این قانون غیرقانونی نیست ، یکی گمان می کند که رویکرد لوند تضمین می کند که Walpurgis Night آرام امسال است.
همچنین در rt.com
بنابراین یکی از آکادمی های سوئدی یکی دیگر از دانشگاه های سوئدی را در مورد نقص سیاست Covid-19 سوئد نقل می کند … و این تبلیغات روسی است؟مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *