شوخی های روسی ادعا می کنند که مونیکا لوینسکی را در تماس تلفنی با گرتا تونبرگ جعلی فریب دادند – RT World News

Pranksters Vovan و Lexus گفتگویی را منتشر کردند که در آن مونیکا لوینسکی سخنان خردمندانه خود را به “گرتا تونبرگ” منتقل می کرد ، و معتقد بود که او با جنگجو در زمینه تغییرات آب و هوا که مشتاق یادگیری از تجربه او است صحبت می کند.

برخلاف گرتا تونبرگ ، مونیکا لوینسکی این روزها عمدتا از عناوین خارج است. ولادیمیر کوزنتسف و الکسی استولیاروف (که بیشتر به عنوان وووان و لکسوس شناخته می شوند) سعی در تبلیغ کمی در YouTube داشتند ، تلاش کردند تا کمی از کارمندان مشهور سابق کاخ سفید را تبلیغ کنند و از او خواستند که چگونه می کند.

در حین تماس ، شوخی ها وانمود کردند که نوجوان مشهور سوئدی (و پدرش) است که به دنبال پیوستن به برخی از لوینسکی بود “پروژه های جوانان در سراسر جهان.”

“من فکر می کنم این می تواند قدرتمند ، کمی تحریک آمیز باشد!” پاسخ لوینسکی بود. گرتا: “من و شما چیز مشترکی داریم. متأسفانه این قلدری ، زورگویی عمومی است. “

گرتا جعلی گفت که وی در واقع بصورت آنلاین مورد آزار و اذیت قرار می گیرد ، و لوینسکی پاسخ داد که خانواده او بودند که پس از ختم شدن توسط مردم به بهبودی وی کمک کردند. او سپس با شور و شوق در مورد چگونگی کنار آمدن با حملات و زبان توهین آمیز در توییتر ، توضیحاتی ارائه داد “پیدا کردن کسی” کار در این شرکت که می تواند فیلترها را تنظیم کند.

اخبار مرتبط  Covid-19 رویاهای ما را آلوده می کند ، مطالعه می گوید - و محققان ادعا می کنند که به "نوعی SHARED MINDSCAPE" اشاره دارد - RT World News

سپس وووان و لکسوس سعی کردند چت را در یک جهت سیاسی تر انجام دهند اما فایده ای نداشت. “من مصاحبه های زیادی نمی کنم ، من واقعاً سعی می کنم از سیاست دور باشم ،” لوینسکی توضیح داد که پرده از فعالیت خود انتقاد می کند “از دو طرف راهرو ، از دموکرات ها ، استقلال ها و جمهوریخواهان.”

بلافاصله مشخص نیست چه زمان مکالمه رخ داده است ، اما خود وووان و لکسوس به رسانه های روسی گفتند این تماس نوعی است “کادو” برای لوینسکی ، که آنها آنرا نامیدند “شخصیت جالب”

لوینسکی آخرین چهره عمومی است که قربانی دوقلوی شوخی می شود. این لیست شامل جوآکین فونیکس ، بازیگر نقش جوکر ، جوایز اسکار ، و نماینده ایالات متحده ماکسین واترز و سناتور برنی سندرز است.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *