شورش های ضد قفل در مادرید ادامه دارد ، زیرا واکنش پلیس به طور فزاینده ای افزایش می یابد – اخبار جهانی RT

اعتراضات و خشونت های ضد قفل در آخر هفته در مادرید ادامه یافت ، زیرا درگیری بین شهروندان و پلیس به طور فزاینده ای افزایش یافت. ویدیویی که در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است ، خشونت فزاینده را نشان می دهد.

هفته گذشته ، شورای شهر مادرید محدودیت های جدیدی را برای بیش از یک میلیون نفر از ساکنان شهر اعلام کرد و محدودیت های محلی حرکت را در میان افزایش موارد جدید ویروس ایجاد کرد.

ده ها نفر از ساکنان هفته گذشته در درگیری های خشونت آمیز با پلیس درگیر شدند ، در آنچه رسانه های محلی آن را شورش نامیدند. تصاویر شاهد عینی از صحنه ، وحشی بودن واکنش پلیس در سرکوب اغتشاشات را نشان می دهد.

در یک کلیپ به اشتراک گذاشته شده در شبکه های اجتماعی ، یک افسر پلیس با لباس ضد شورش از کلاهبرداری در مقابل سر بازداشت شده فیلم گرفته شد.

اعتراضات گسترده در آخر هفته ، در مناطقی مانند Usera ، Puente de Vallecas ، Villa de Vallecas ، Villaverde ، Ciudad Lineal ، Vicálvaro ، San Blas و Carabanchel ادامه داشت.

بسیاری ادعا می کنند که محله های طبقه کارگر و مهاجران با محدودیت های جدید انگ زده می شوند زیرا بسیاری از ساکنان کارگران دستی هستند که از وسایل حمل و نقل عمومی برای رفت و آمد برای کار استفاده می کنند ، در آنچه که مقامات دیگر عامل اصلی عفونت ویروسی را در نظر می گیرند.

بیش از یک میلیون نفر مشمول محدودیت های جدید محلی برای قفل شدن هستند و فقط در صورت داشتن اسناد پشتیبان که نشان می دهد اجازه لازم را دارند ، می توانند خانه خود را برای کار ، اهداف پزشکی یا آموزشی ترک کنند.

حدود 45 منطقه محدود به دلیل بالاتر بودن میزان عفونت شناسایی شده است ، که به تراکم بالای جمعیت نسبت به بقیه شهر وابسته است ، در این موارد در حال حاضر بیش از 1000 مثبت در هر 100000 نفر است.

اخبار مرتبط  وزارت امور خارجه ایالات متحده پنج برنامه تبادل فرهنگی با چین را پایان داد - اخبار جهانی RT

مادرید اکنون در میان به اصطلاح موج دوم ویروس کرونا 2019 در میان شهرهای بزرگ اروپا از نظر آلودگی جدید رتبه اول را دارد.

مشاغل محلی باید با ظرفیت 50 درصد فعالیت کنند و باید قبل از 10 شب تعطیل شوند. جمع بیش از شش نفر است. اقدامات جدید هر 14 روز یک بار بررسی می شود و ممکن است به صورت پایان باز تمدید شود.
همچنین در rt.com
منطقه پایتخت اسپانیا قفل جزئی را از روز دوشنبه گسترش می دهد و بیش از یک میلیون نفر را تحت تأثیر قرار می دهدیک گروه تقریباً 400 افسر پلیس با پشتیبانی ارتش اسپانیا در حال انجام بررسی های امنیتی در 45 منطقه ممنوع است.

مشاوران بهداشت معتقدند که این محدودیت ها به اندازه کافی زیاد پیش نمی رود و پیشنهاد می کنند 3.3 میلیون نفر از ساکنان کلانشهر مادرید قفل شوند.

طبق مرکز منابع ویروس کرونا ویروس جان هاپکینز ، اسپانیا بیش از 715000 مورد Covid-19 را ثبت کرده است که منجر به 31000 مرگ شده است.

یادبودی که هزاران پرچم اسپانیا را در خود جای داده بود ، به افتخار کسانی که در موج اول بیماری همه گیر کشته شدند ، در آخر هفته در مادرید برگزار شد.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *