شورون پس از قرار دادن اخراج در روز ، خبرهای خوبی را برای هر کسی که یک مرد سفید پوست نیست – RT World News

اخراج کارمندان معمولاً کاری برای جلب توجه ندارد ، اما گزارش شده است که شورون اخراج های کمربند خود را راهی برای افزایش تعداد مقام های ارشد زنان و اقلیت های قومی عنوان کرده است.

عمده نفت به دلیل رکود اقتصادی اخیر مجبور به کاهش هزینه ها شده است. در نامه الکترونیکی دیده شده توسط رویترز ، شورون به کارمندان توضیح داد که تصمیم شرکت برای مدیریت گونی دارای نقره ای بسیار بیدار است: کمتر مرد سفید پوست ، تعداد بیشتری زن و اقلیت در مشاغل ارشد.

گفته می شود شورون در حال کاهش است “تسلط بر مردان سفید پوست” در مدیریت شرکت با افزایش درصد مشاغل برتر زنان و اقلیت ها به 44٪ ، که از 38٪ در سال گذشته افزایش یافته است.

زنان و مردان غیر سفید پوست تقریباً نیمی از نیروی کار صنعت نفت را از سال 2019 نشان می دهند ، اما هنوز هم در نقش های مدیریت ارشد اقلیت هستند. با این حال ، با اخراج افراد سطح بالا بیشتر در طی رکود اقتصادی ، این گروه های اقلیت به بخش بزرگی از نیروی کار صنعت تبدیل می شوند.
همچنین در rt.com
بیدار شوید و خلاقانه شکست: ابتکارات انحصاری BAFTA و اسکار ، آزادی بیان را خفه می کندچرخش درست سیاسی رسانه های اجتماعی را تحت تأثیر قرار نداد ، و بسیاری با تعجب پرسیدند که چگونه اخراج ها – که دارای پیامدهای اجتماعی گسترده برای مردم از هر رنگ و جنس است – می تواند به نوعی پیشرفت کند.

“مردم سفید را تا زمانی که نسبت های تنوع بهبود نیابد ، آتش بزنید ،”شوخی کرد یان مایلز چونگ ، سردبیر عامل وقایع انسانی.

اخبار مرتبط  "چگونه Assange را تعقیب می کنید و روزنامه نگاران را در همه جا تحت پیگرد قانونی قرار نمی دهید؟" - گرین والت به RT در مورد تهدید روزنامه نگاران در سراسر جهان - RT World News

“تنوع افزایش یافته است زیرا آنها مردم را اخراج کرده اند … چگونه این یک فحش است؟”پرسید یک ناظر مشابه تحت تأثیر قرار

دیگران در مورد قانونی بودن حدس می زنند “سهمیه تنوع ،” با بیان اینکه به نظر می رسد آنها مقابله با قوانین ضد تبعیض هستند.

حتی اگر نامه الکترونیکی مناسب و معقول باشد ، نگرانی هایی وجود دارد که شورون پیش از رویه های تجاری خوب ، بیدار می شود.

“سهامداران می خواهند آن را دوست داشته باشند!”شوخی کرد یک کاربر توییتر

سیاست هایی که تنوع بیشتری را به آنها واگذار می کند یا از آنها تجلیل می کند ، در بسیاری از حوزه ها در حال توسعه بوده است و بسیاری از مردم متوجه شده اند که تلاش های مورد نظر بعضی اوقات به افراط و تفریط انجام شده است. در اوایل ماه جاری ، مدیر عامل موزه هنرهای مدرن سانفرانسیسکو پس از گفتن این موسسه ، مجبور به استعفا شد “قطعاً همچنان به جمع آوری هنرمندان سفید پوست ادامه خواهد داد.”
همچنین در rt.com
موزه سانفرانسیسکو متعهد به تنوع است ، اما متصدی را مجبور به ترک این ادعا می کند که “تبعیض قضایی ندارد”فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *