شکارچی بشقاب پرنده ها ادعا می کند “ربات بیگانه بلند 16” را در منطقه 51 تصویر Google Earth کشف کرده است – RT World News

یک متخصص شکار بیگانگان که خود را معرفی می کند ، معتقد است که او یک روبات بیگانه با قد 16 متر را پیدا کرده است که در مکه مشتاقان فرازمینی ، منطقه مرموز 51 مخفی شده است.

Scott C Waring از پایگاه داده ET محل را مشاهده کرد “ربات” در حالی که از طریق تصاویر ماهواره ای Google Earth از پایگاه طبقه بندی بسیار طبقه بندی شده نیروی هوایی ایالات متحده در نوادا ترال می کنید. وارینگ چشم عقاب شکل کنجکاوی را که در میان ساختمانهای مختلف این مرکز قرار دارد ، مشاهده کرد.

ویژگی های انسان نما شکل سیاه باعث می شود که اگر یک اثبات از ربات ساخته شده توسط بیگانگان پیدا کرده باشد ، اوفولوژیست خود را بخواند. الگوی خاص را می توان با وارد کردن مختصات دقیق (37 ° 13’26.26 “N 115 ° 49’2.37” W) در بستر Google Earth مشاهده کرد.

“من یک شکل 16 متری تاریک در منطقه 51 پیدا کردم و به نظر می رسد دیگری در سمت راست آن وجود دارد ، اما کوتاه تر است” وارینگ در وبلاگ UFO Sightings Daily خود گفت. “وقتی عکس های گذشته آن مکان را بررسی کردم ، متوجه شدم که این شکل در کناره خود حرکت می کند ، سپس حالت های خود را در هر عکس تغییر می دهد. در واقع حرکت می کند ، “ او اضافه کرد.

شکارچی مشتاق بیگانگان حدس می زند که ناهنجاری آشکار می تواند نتیجه یک عامل نیروی هوایی باشد “سالها بازی کردن” یا حتی اینکه نیروی هوایی ایالات متحده در حال آزمایش ربات های 16 متری است که می توانند برای مأموریت های رزمی استفاده شوند.

اخبار مرتبط  رسانه های دولتی سوریه اسرائیل را هدف حمله دمشق قرار دادند و رسانه های دولتی سوریه اسرائیل را مقصر دانستند - RT World News
همچنین در rt.com
شکارچی بشقاب پرنده ادعا می کند عکس ناسا مریخ بقایای “موتور جت بیگانه باستانی” (POLL) را نشان می دهداگرچه این تئوریهای جذاب هستند ، اما یک توضیح ساده تر این است که “ربات” به سادگی یک ساختمان یا حتی یک سایه است.

Waring انبوهی از موارد دیگر را ایجاد کرده است “اکتشافات” با استفاده از Google Earth و طیف وسیعی از منابع دیگر ، از جمله تصاویر ناسا گرفته شده در مریخ. علی رغم روایت های جذاب وی ، کارشناسان این بیگانگان را می گویند “دید” معمولاً با یک ترفند ذهنی معروف به پاریدولیا قابل توضیح است. این گرایش برای انسان ها برای دیدن اشکال یا الگوهای قابل تشخیص است که در آن وجود ندارد.

حتی اگر توضیحات وارینگ در مورد “ربات” بعید است در حد افراطی ، تصاویری که او از منطقه 51 به اشتراک گذاشته است ، نشان می دهد که چرا این مجموعه نظامی منشأ بسیاری از تئوری های توطئه در طول سالها بوده است. این عکس ها مجموعه ای از سازه ها ، ماشین آلات و حتی یک زمین بیس بال جالب در این مرکز اسرارآمیز نظامی را نشان می دهد.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *