شکارچی بیگانه ادعا می کند که UFO در نقشه های Google Maps در حال شنا کردن در ساحل نیوزیلند (POLL) دستگیر شده است – RT World News

شکارچیان UFO بر این باورند که سرانجام پس از مشاهده یک الگوی عجیب و غریب در یک ساحل در نیوزیلند در نمای خیابان Google Maps ‘، شکارچیان UFO بر این باورند که سرانجام آنها اثبات می کنند که زمین توسط صنایع دستی بیگانه بازدید شده است.

به نظر می رسد این جسم پرواز ناشناس در هوای ساحل سنت کیلدا در جزیره جنوبی نیوزلند با تصویر 360 درجه Google معلق شده است. این عکس در سال 2014 توسط یک کاربر به نام دیوید Newstead بارگذاری شده بود ، اما این هفته پس از برجسته شدن اسکات وارینگ ، متخصص شکار بیگانه ، این هفته به برجستگی کشیده شد.

“UFO به نظر می رسد مانند یک دیسک چربی است ، در قسمت فوقانی و پایین ضخیم تر است. این جسم از نظر رنگ فلزی است و هیچ بال و هیچ چیز برای نشان دادن این مسئله وجود ندارد که ممکن است بالون ، هواپیمای بدون سرنشین ، هواپیما یا هر چیز دیگری باشد.” Waring بدون نفس در وبلاگ خود ET Data Base ادعا کرد.

https://www.youtube.com/watch؟v=OLFvW5a3scM

این ufologist اضافه کرد که جسم در آن قرار داشت “تمرکز فوق العاده” و به نظر می رسد که هوای اطرافش را می چرخاند “گویی سیستم پیشران آن تغییر دمای هوا یا استاتیک می دهد.”

شگفت آور است که پیروان سرسخت وارینگ توضیحات حیرت انگیزتری را نیز برای این اتفاق غیرمعمول ارائه دادند. خریدن این که می تواند توضیحی صریح داشته باشد ، مانند پهپاد غیرمعمول ، جلوی دوربین یا حتی بدگویی توسط آپلودکننده ، برخی از مفسران معتقدند که این به معنای بالقوه اثبات این مسئله است که بشریت در یک شبیه سازی زندگی می کند.

اخبار مرتبط  نه ، برگرد مدافع در تلاش برای بازگشت به کره شمالی توسط پلیس جنوب مسدود شده است - RT World News
همچنین در rt.com
شکارچی UFO ادعا می کند عکس ناسا مریخ بقایای “موتور جت بیگانه باستان” (POLL) را نشان می دهدبرخی دیگر گمان می کردند که چگونه UFO تغذیه می شود و چه چیزی آن را هدایت می کند ، در حالی که یکی از مفسران از آن استقبال کرد “پدیده ای” وی می گوید: «من نمی دانم سرعت این کار چقدر سریع بود – سریعتر از آنکه چشم بتواند جلب کند یا آویزان بود و به چشم انسان می پوشید؟ من فقط نمی دانم ، اما راز هیجان انگیز است ، “ Waring اضافه شده است.

Waring میزبان دیگری را ساخته است “اکتشافات” در Google Maps و منابع مختلفی از جمله تصاویر ناسا. علی رغم اشتیاق وی ، متخصصان می گویند این بشقاب پرنده ها “بینایی” معمولاً می توان با ترفندی از ذهن که به عنوان پاریئیدولیا شناخته می شود ، توضیح داد. این تمایل به انسان است که در صورت وجود ، اشکال یا الگوهای قابل تشخیص را ببیند.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *