شکارچی UFO ادعا می کند عکس مریخ ناسا بقایای “موتور جت بیگانه باستان” (POLL) را نشان می دهد – RT World News

یک متخصص شکار بیگانه معتقد است که وی یک موتور جت باستانی را کشف کرده است که روی سطح مریخ قرار دارد. او می گوید این اثبات این است که مریخی ها وجود داشته و دارای فناوری بسیار برتر از خود ما بودند.

اسکات وارینگ از پایگاه داده ET متوجه شد “موتور” در حالی که در حال عکس گرفتن از عکس هایی که توسط مریخ نورد NASA Curiosity ناسا گرفته شده بود در سیاره سرخ ، که تقریباً هشت سال است در اطراف دهانه غبار آلود گیل مریخ به سر می برد ، می چرخید.

این تصویر در تاریخ 30 اوت 2014 ضبط شد ، که روز 735th مریخ مریخ نورد و یا سل در مریخ بود. در یک وبلاگ منتشر شده در این هفته ، وارینگ الگوی عجیب و غریب از مواد موجود در سطح را برجسته می کند و ادعا می کند که شبیه موتورهای جت امروزی است.

https://www.youtube.com/watch؟v=dlKQCOxKtSI

این ufologist می گوید که این عکس ثابت می کند که بیگانگان در مریخ وجود داشته اند و از فناوری حمل و نقل فوق العاده پیشرفته در سیاره زمین استفاده می کردند.

“این شیء قدیمی ، دندانپزشکی است و لایه ای از گرد و غبار روی آن وجود دارد ، اما هنوز هم از سایر اشیاء موجود در منطقه کاملاً مشخص است.” وارینگ در پست وبلاگ گفت. این شواهد اثبات می کند که بیگانگان مریخ موتورهایی به مراتب پیشرفته تر از خود ما دارند. موتورهایی که قادر به استفاده از سیم و لوله نیستند ، اما از میکرو فناوری که مستقیماً درون ساختار جسم ساخته شده استفاده می کنند. “
همچنین در rt.com
روبزبوت یا روپوش مریخ؟ ساختار عجیب در معماهای شکارچی UFO Planet Red Planet (ویدئو)اخبار مرتبط  حماس می گوید الحاق بانک کرانه غربی می تواند "اعلام جنگ" باشد که اسرائیل "از تلخ پشیمان شود" - RT World News

علاوه بر موتور مشکوک ، علاقه مندان بیگانه همچنین به ستون بزرگی اشاره کردند که به عقیده وی بخشی از یک سازه باستانی را تشکیل داده است. او حتی این ادعای خارق العاده را مبنی بر اینکه بقایای فسیل شده های خارج از زمین های ماقبل تاریخ را می توان در عکس ها مشاهده کرد ، بیان کرد.

Waring ساخته شده خود را “اکتشافات” در عکس های ناسا ، اما با کمال تعجب ، آژانس فضایی در مورد این ادعاها اظهار نظری نکرده است ، و تاکنون پیشنهاد نکرده است که یک نژاد بیگانه روزی با همسایه زمین دیدار کند.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *