شکار برای مظنون بودن PEDOPHILE در قزاقستان به آشوب می رود – RT World News

اوباش خشمگین آماده راهپیمایی یک مظنون پدوفیلی بودند که در شهر مرکزی قزاق ساتپایف خشمگین شد ، زیرا آنها مردی را که گفته می شود دختری زیر سن قانونی را ربوده و مورد تجاوز قرار داده بود شکار کردند.

یرلان تورگومبایف ، وزیر کشور گفت: مردم پس از اینکه یک دختر 5 ساله در اواخر روز پنج شنبه ناپدید شد ، در یک منهانت از درب به درب شهر را انجام دادند.

پلیس محلی پس از دریافت تماس اضطراری از پدر دختر ، به جستجو پیوست و چند ساعت بعد دختر را در آپارتمانی در ساختمان مرتفع پیدا کرد. پس از معاینه پزشکی ، وی به همراه مادرش مجدداً پیوست و فرد متهم به دستگیر شد. یک پرونده جنایی در رابطه با آدم ربایی و تجاوز جنسی باز شده است.

فیلم های به دست آمده توسط RT ، جمعیت خشمگین را نشان می دهد که ظاهراً سنگ ها را پرتاب می کنند و ویندوز را می شکنند. طبق گفته پلیس ، این بی نظمی از آنجایی شروع شد كه مأمورین حاضر به تحویل پدوفیلی ادعا شده به جمعانی نشدند كه می خواستند او را در محل لاینر كنند.

اخبار مرتبط  پارلمان ترکیه لایحه ای را تصویب کرد که 48 ساعت به فیس بوک و توییتر اجازه می دهد محتوای "توهین آمیز" را حذف کنند - RT World News

این خیلی ترسناک است خدایا ، چه خبر است؟شخص پشت دوربین می گوید.
همچنین در rt.com
پلیس در حال تعقیب پدوفیلی از 13th FLOOR WINDOW شروع به پریدن مظنونین در قزاقستان کردبعد از اینکه پلیس آدم رباینده را دور کرد ، جمعیت به سمت ساختمان اداره شهر راهپیمایی کردند و خودروهای پلیس را در راه آتش زدند. پس از استقرار تقویت های گارد ملی ، صبح روز جمعه این شهر آرام گرفت. تلفاتی گزارش نشده است.

رئیس جمهور قزاقستان كاسیم-جومارت توكایف جلسه فوق العاده ای را برای وقایع جمعه شب در ساتپایف برگزار كرد. وی از مقامات محلی خواست تا “توجه ویژه“به نیازهای اجتماعی و اقتصادی مردم و خواستار اطلاع مردم از نتایج تحقیقات جنایی شد.

هفته گذشته ، یک پلیس قزاقستان ، در حالی که تعقیب یکی دیگر از مظنونان پدوفیلی بود ، او را با پرش از طبقه 13 در آلماتی ، بزرگترین شهر این کشور ، دنبال کرد. او نه تنها زنده ماند بلکه موفق به دستگیری مظنون شد.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *