شیب یا طرح نئو نازی؟ مقالات دولت می گویند بیش از 60،000 دور از سهام ارتش آلمان در طی 10 سال ناپدید شده اند – RT World News

ده ها هزار مهمات از سال 2010 از زرادخانه های ارتش آلمان ناپدید شده اند. این افشاگری در بین گزارش ها مبنی بر وجود یک جبهه خشونت آمیز و راست افراطی زیرزمینی ریشه در واحد کماندوی نخبه ارتش دارد.

بیش از 60،000 کارتریج زنده از “کالیبرهای مختلف” Die Welt روز جمعه با استناد به پاسخ محرمانه دولت به درخواستهای ارائه شده توسط قانونگذاران آلمانی ، ناپدید شده است ، طی 10 سال گذشته ناپدید شده است.

این روزنامه می گوید ، تعداد دورهای غیرقابل شمارش در واقع به مراتب بیشتر است و تقریباً 96،000 ایستاده است – از این تعداد ، تنها 36،000 مورد متعاقباً یافت شد. در بیش از 100 مورد ، هم پلیس و هم ارتش خود نتوانستند تعیین کنند که مهمات در چه حدی به پایان رسیده است.

با این وجود ترس هایی وجود دارد که الف “شبکه راست گرای مبارز” می توانست زیر رادار مقامات امنیتی توسعه یابد و در ردیف ها گسترش یابد.

ارقام داده شده برای مهمات مفقود شده فقط یک مورد است “تقریب” از آنجا که هیچ سابقه ای در سراسر کشور در مورد تلفات سلاح و مهمات در آلمان وجود ندارد. به عنوان مثال ، اسناد مهمات در KSK – واحد ویژه نیروهای مخفی ارتش قابل مقایسه با SAS انگلیس یا برتین سبز آمریکایی – به جز “درهم و برهم،” مقاله گفت.

وزارت دفاع آلمان متعهد شده است كه تحقیقات كامل درباره مهمات از دست رفته را انجام دهد. “شکستی متوقف خواهد شد ، همه موارد انحراف گزارش می شود و دادستان عمومی در آن فراخوانده می شود ،” سخنگوی ارتش به خبرگزاری DPA گفت.

اخبار مرتبط  بخشهایی از اروپا با موج ویروس کرونا دست و پنجه نرم می کنند ، اما قفل سخت را متوقف می کنند - RT World News

نیروی مبارزاتی نخبه KSK قبلاً عناوینی را تهیه کرده است ، اگرچه اپراتورهای این شرکت ترجیح می دهند آن را از چشم مردم دور نگه دارند. برخی از اعضا ، بازنشسته و دارای وظیفه فعال ، در حال حاضر توسط سازمان اطلاعات ارتش ، MAD ، به دلیل عضویت در گروه های زیرزمینی افراطی در داخل واحد مورد بازجویی قرار می گیرند.

در ماه مه ، کارآگاهان از یک انبار بزرگ رجالیا نازی و یک مادربرد اسلحه ، مهمات و مواد منفجره به سرقت رفته در اموال یک گروهبان 45 ساله که در سال 2001 به KSK پیوسته بود پرده برداشتند. بیشتر سلاح های گرم مربوط به مسئله نظامی بود ، در حالی که مواد منفجره مشابه مواد منفجر شده توسط تیمهای KSK بود.

کمپانی شخصی این مرد سه سال پیش برای برگزاری مهمانی معروف بدنام ، جایی که گفته می شود سربازان به موسیقی راک نئو نازی ها گوش می دادند و سلام های هیتلر را گوش می دادند ، تحت آتش قرار گرفتند. با افزایش ردیف ، وزیر دفاع ، آنگرت كرمپ-كارنباوئر ، اعلام كرد كه یكی از چهار شركت جنگی KSK – كه توسط پیوندهای افراطی متضرر شده اند – منحل می شود.

سایر واحدهای کمتر نخبه نیز توسط رسوایی های راست افراطی در سال 2017 ، هنگامی که یادبودهای نازی ، لباس و لباس و جوایز در پادگان های نظامی در سرتاسر کشور پیدا شد ، گرفتار شدند.
همچنین در rt.com
روز X: طبق گفته ها ، کماندوهای راست افراطی آلمان نقشه کشیده اند که هنگام سقوط دستور ، سیاستمداران برتر را بکشند.مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *