شی جین پینگ به ارتش چین دستور می دهد تا “هر لحظه” آماده نبرد باشد – RT World News

رهبر چین شی جین پینگ ارتش را به تقویت آموزش در سال 2021 و استفاده از فن آوری پیشرفته بیشتر در تمرینات خود دعوت کرده است. این دستورالعمل پس از کشمکش های سال گذشته با هند و تایوان صورت گرفت.

خی ، رئیس کمیسیون نظامی مرکزی چین ، به ارتش آزادیبخش خلق (PLA) دستور داد که این وضعیت را حفظ کند “آمادگی رزمی تمام وقت” و آماده باش “در هر ثانیه اقدام کنید.”

“فرماندهان و سربازان کل ارتش باید … روح مبارزه را بدون ترس از سختی ها و ترس از مرگ به پیش ببرند.” در این دستور آمده است ، با اشاره به اینکه امسال صدمین سالگرد تاسیس حزب کمونیست چین خواهد بود.

خی PLA را جهت تقویت آن راهنمایی کرد “آموزش خط مقدم” و “افزایش قابل ملاحظه ای” استفاده از فناوری در تمرینات. فراخوانی فن آوری مدرن “هسته موثر مبارزه” Xi به ارتش دستور داد تا از شبیه سازی های رایانه ای در تمرین ها استفاده کند و روش هایی را اضافه کند که روش های پیشرفته و آنلاین بیشتری را در عملیات خود اضافه کند.

با توجه به South China Morning Post ، ذکر نامشخص است “مبارزات خط مقدم جبهه” در دستورالعمل ابتدای سال برای ارتش ، خروج از دستورات قبلی صادر شده توسط خی بود که در آن به PLA گفته شده بود “مدیریت بحران ها و جلوگیری از جنگ”.

چین طی سال گذشته شاهد افزایش تنش با همسایگان خود هند و تایوان بوده است.

اخبار مرتبط  غول بازی Ubisoft تحقیق می کند که ادعا می شود کارمندانش درگیر آزار و اذیت جنسی هستند و قول می دهند "رفتار نامناسب را مجازات کنند" - RT World News

درگیری ها در مرز هیمالیا با یک درگیری خونین در ماه ژوئن ، هنگامی که 20 سرباز هندی کشته شدند ، به اوج خود رسید و پکن تلفات نامشخصی را متحمل شد. علی رغم تعهد هر دو طرف برای تنش زدایی ، از آن زمان جو زمین همچنان متشنج باقی مانده است.
همچنین در rt.com
چین ناو هواپیمابر را فقط یک روز پس از حمل و نقل “معاشقه” توسط کشتی جنگی ایالات متحده از طریق تنگه تایوان می فرستدماه گذشته ، چین یک روز ناو هواپیمابر را از طریق تنگه تایوان به کشتی اعزام کرد ، یک روز پس از آن که کشتی جنگی ایالات متحده به آنجا رفت. افزایش وضعیت پکن نظامی در منطقه در حالی صورت گرفت که تایپه یک برنامه تسلیحاتی را آغاز کرد و چندین معاملات عمده تسلیحاتی با واشنگتن را تأمین کرد.

چین و ایالات متحده همچنان یکدیگر را به مانورهای تحریک آمیز در دریای چین جنوبی متهم کردند ، در حالی که روابط آنها با جنگ تجاری و حمایت واشنگتن از جنبش اعتراضی در هنگ کنگ بیشتر آسیب دید.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *