صائب Erekat مقام ارشد فلسطینی برای درمان فوری به دلیل عوارض Covid-19 به اسرائیل تخلیه شد – RT World News

دبیرکل سازمان آزادیبخش فلسطین (PLO) صائب Erekat به دلیل مشکلات تنفسی فوراً به اسرائیل منتقل شده است. او دو هفته پیش به بیماری کوید -19 مبتلا شد.

اداره امور مذاکرات PLO ، Erekat ، 65 ساله ، از خانه خود در اریحا در کرانه باختری به محوطه مرکز پزشکی Hadassah در محله عین کرم اورشلیم غربی تخلیه شد. گفت. طبق بیانیه این گروه ، سیاستمدار به دلیل منتقل شد “مشکلات مزمن سلامتی که در سیستم تنفسی با آن روبرو است.”

آمیچای اشتاین ، خبرنگار پخش کننده تلویزیونی عمومی اسرائیل KAN ، در شبکه های اجتماعی نوشت که تل آویو درخواست تشکیلات خودگردان فلسطین را برای انتقال Erekat برای معالجه فوری تأیید کرده است.

اخبار مرتبط  شهردار بلژیک خشونت و ادعای تحقیقات پس از مرگ نوجوان طغیانگر را که موجب بروز شورش می شود ، محکوم کرد - RT World News

PLO تأیید کرد که Erekat ، یک دیپلمات برجسته فلسطینی ، در 8 اکتبر آزمایش Covid-19 مثبت شد. گزارش ها در آن زمان می گفتند که وی در خانه قرنطینه شده و علائم خفیفی را تجربه می کند. اعتقاد بر این است که این سیاستمدار به دلیل سابقه پزشکی خود که شامل زنده ماندن از حمله قلبی در سال 2012 و پیوند ریه در سال 2017 است ، در برابر عوارض Covid-19 آسیب پذیر است.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *