صحنه های مهیج در دهکده هندی پس از نشت عمده گاز سمی ، حداقل 9 نفر را کشته و نمرات بستری شده است (عکس های گرافیکی و ویدئو) – RT World News

نشت بنزین در یک کارخانه شیمیایی در هند باعث کشته شدن چندین نفر و صدها نفر در بیمارستان شده و با مشکل تنفسی روبرو شده است. تصاویر خنک کننده ای ظاهر شده اند که قربانیان در پی فاجعه در حال حرکت در زمین بی حرکت هستند.

گزارش های ضد و نقیضی در مورد تعداد قربانیانی که در نشت گاز که از کارخانه LG Polymers ساطع شده در نزدیکی Visakhapatnam در ایالت شرقی آندرا پرادش ساطع شده است ، صبح زود پنجشنبه گزارش شده است. به نقل از پلیس ، رویترز گزارش داد که این تصادف جان حداقل 9 نفر را گرفت و برخی از رسانه های محلی گزارش دادند که حدود 300 نفر در بیمارستان بستری و 5000 نفر نیز بیمار شده اند. در میان تلفات دو ساکن مسن و یک دختر هفت ساله وجود دارد.

بنظر می رسد که این گاز استایرن است و در غلظت های کافی از آن استنشاق می شود.

مردم پس از استنشاق گاز از بین رفته اند. حتی ما [police personnel] چشم ها هنوز می سوزند و احساس تهوع می کنیم ، “ ونكات رائو ، بازرس فرعی گوپالاپاتنام به رسانه ها گفت.

پیامدهای این نشت در عکس ها و فیلم هایی منتشر شده است که در رسانه های اجتماعی منتشر شده است ، برخی از آنها بسیار گرافیکیتعدادی از قربانیان که روی زمین دراز کشیده بودند نشان می داد که ظاهراً در حال تنفس بودند. مشخص نیست که آنها صرفاً ناخودآگاه هستند یا به گاز تسلیم نشده اند.

تصاویر هولناک دیگر نشان داد که ظاهراً اجساد بی جان در یک کانال مجاور ، و همچنین حیوانات مرده با ماده ای فوم سفید در اطراف دهانشان در اطراف این منطقه پخش شده است ، در حالی که برخی گزارش های محلی تصاویر کودکانی را که در این نشت گسترده دیده بودند ، منتشر کردند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه به نقل از منابع ، حدود 1000 نفر در بیمارستان های مجاور پذیرفته شده اند ، در حالی که رسانه های محلی می گویند بین 1500 تا 2000 تختخواب در کل تهیه شده است. یک مقام شهرداری نیز صبح پنجشنبه به توییتر رفت و گفت این نشت حدود ساعت 2:30 بامداد رخ داده است “صدها” بعد از استنشاق ماده شیمیایی سمی ، بیهوش شده یا دچار تنفس شده اند. برخی از قربانیان همچنین دچار سردرد ، دوره استفراغ و احساس سوزش در چشمشان شدند.

شركت بزرگ شهرداري ويساكاپاتنام (GVMC) با اعلام اين خبر براي ساكنان هشدار داد “نشت گاز در LG Polymers شناسایی شده است … درخواست شهروندان در این مکان ها به دلیل اقدامات احتیاطی از خانه ها بیرون نیایند.” GVMC به روستائیان نیز توصیه كرد كه از a استفاده كنند “ماسک مرطوب” یا پارچه ای برای جلوگیری از استنشاق گاز.

تقریباً هشت ساعت پس از اولین نشت ، گزارش شده است که نیروهای ملی واکنش بلایای هند گفت گاز بوده است “خنثی” ، وی افزود: بخارات سمی می توانند تا 1.5 کیلومتر با گیاه فاصله داشته باشند و بوی آن حدود 2.5 کیلومتر کاهش می یابد. آژانس تحقیقاتی را آغاز کرده است.

اخبار مرتبط  وزیر اوسی به ژورنال های خارجی در مورد "دیدگاه مورب" درگیری جاسوسی با پکن هشدار داد ، زیرا پلیس مخالفان قفل در خانه را خرد می کند - RT World News

به گفته پلیس ، این گاز از دو مخزن عظیم 5000 تنی که در کارخانه بدون مراقبت در جریان بسته شدن Covid-19 کشور ، در اواخر ماه مارس تحمیل شده بود ، فرار کرد.

هنوز علت دقیق نشت در این مرکز – متعلق به سازنده باتری کره جنوبی LG Chemical Ltd. – مشخص نشده است ، اما تیم های نجات برای کمک به ساکنان به منطقه اعزام شده اند. ال جی شیمیایی تاکنون نظری در مورد این واقعه نداده است.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *