صدراعظم كورز به اتباع خود اطمینان داد كه در اواسط ماه مه ، مدارس ، كلیساها و رستوران ها را بازگشایی كنند – RT World News

وین اعلام کرده است برنامه های خود را برای اجازه دادن به کلاس های مدارس و خدمات کلیسایی و همچنین اجازه دادن به رستوران ها درهای خود را برای مشتریانی که از 15 مه آغاز می شوند ، باز کنند ، زیرا این کشور پس از شیوع Covid-19 دوباره به زندگی باز می گردد.

“ما در مسیر صحیح هستیم” سباستین کورز ، صدراعظم روز سه‌شنبه در کنفرانس مطبوعاتی اظهار داشت که وی مراحل جدیدی را برای سست کردن قفل تحمیل شده از اپیدمی اعلام کرد. او گفت که وجود دارد “بدون دلیل” ادامه دادن با “باز شدن” برنامه های تحت شعار “تا آنجا که ممکن است آزادی ، به همان اندازه محدودیت لازم.” با این حال ، برخی از محدودیت ها برای ماه های آینده الزامی خواهد بود.
همچنین در rt.com
Containment 2.0: اتریش برای آزمایش همه بیماران و کارکنان خانه های سالمندان در استراتژی جدید برای جلوگیری از موج دوم کووید 19طبق برنامه ارائه شده توسط دولت ، آماده سازی برای امتحانات نهایی در مدارس اتریشی از 4 ماه مه شروع می شود در حالی که کلاس های معمولی از 15 مه شروع می شود.

در همان تاریخ باز کردن رستوران ها مجاز خواهد بود. با این وجود ، کارکنان آنها مجبورند ماسک صورت بپوشند در حالی که مشتریان باید قوانین “دوردست اجتماعی” را رعایت کنند. خدمات کلیسایی نیز در اواسط ماه مه از سر گرفته می شوند.

اخبار مرتبط  سربازان و غیرنظامیان در انفجارها در پلازا غذا و کلیسا در جنوب فیلیپین کشته شدند (عکس) - RT World News

كورز گفت ، مرزهای اتریش در این مدت بسته خواهد بود ، زیرا در عوض وی برای گردشگری داخلی برنامه ریزی می كرد. “حتی تابستان امسال فرصت های بیشتری برای تعطیلات در اتریش باز خواهد شد.” او قول داده است ، ظاهراً با اشاره به این واقعیت که کشور آلپ بعید است به زودی پذیرای گردشگران خارجی باشد.
همچنین در rt.com
اتریش اجازه می دهد موزه ها ، برخی از فضاهای فرهنگی از اواسط ماه مه بازگشایی شوندتعداد موارد تائید شده با کروناویروس در اتریش در روز سه شنبه در 14.845 ایستاد. با این حال ، تعداد پرونده های جدید همچنان در حال کاهش است. طی 24 ساعت گذشته ، 78 نفر به این بیماری مبتلا شده اند ، که دولت در وین آن را یکی از بهترین موقعیت های اروپا توصیف کرده است.

پیش از این نیز از برداشته شدن برخی محدودیت های قرنطینه خبر داده بود. فروشگاه های کوچک و همچنین آرایشگاه ها و podiatrists هم اکنون قرار است از اول ماه مه درهای خود را مجدداً گشایش دهند و پس از آن موزه ها و برخی از فضاهای فرهنگی دیگر نیز دنبال می شوند. با این وجود حداقل تا پایان ماه اوت رویدادهای بزرگ شامل تجمع گسترده مردم ممنوع خواهد ماند.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *