صدها اسرائیلی پس از دریافت واکسن Pfizer / BioNTech به Covid-19 آلوده می شوند – گزارشات – اخبار جهانی RT

رسانه های محلی گزارش دادند ، با ایمن نبودن واکسن به ویروس کرونا ، بیش از دویست شهروند اسرائیلی این بیماری را تشخیص داده اند که چند روز پس از ابتلا به انفجار Pfizer / BioNTech.

بر اساس اطلاعات کانال 13 اخبار ، تعداد کسانی که Covid-19 را با وجود واکسیناسیون دریافت کرده اند حدود 240 نفر بوده است.

واکسن Pfizer / BioNTech ، که مقامات بهداشتی اسرائیل به آن اعتماد می کنند ، حاوی ویروس کرونا نیست و نمی تواند گیرنده را آلوده کند. اما زمان لازم برای کد ژنتیکی موجود در دارو برای آموزش سیستم ایمنی بدن برای شناسایی و حمله بیماری است.

دوره واکسن ساخت آمریکا به دو عکس نیاز دارد. طبق مطالعات انجام شده ، ایمنی در برابر Covid-19 تنها هشت تا ده روز پس از اولین تزریق افزایش می یابد و در نهایت به 50 درصد می رسد.

جراحی دوم 21 روز از اولین بار انجام می شود ، در حالی که مصونیت اعلام شده 95 درصد فقط یک هفته پس از آن حاصل می شود. و البته ، حتی اگر واکسن در پتانسیل کامل خود باشد ، هنوز پنج درصد احتمال ابتلا وجود دارد.
همچنین در rt.com
مصرف بیش از حد واکسن؟ داروساز اسرائیلی پس از دریافت تصادفی چهار دوز Covid jab در بیمارستان بستری شدخبرگزاری های اسرائیلی که این ارقام را گزارش می کردند ، از مردم خواستند که هوشیار باشند و تمام اقدامات احتیاطی Covid-19 را در طول ماه پس از تزریق اولین واکسن کاملاً دنبال کنند.

اخبار مرتبط  رئیس غذا در سازمان ملل هشدار می دهد: "قحطی نسبت های کتاب مقدس" بر سر بشریت به دلیل کووید 19 ، هشدار می دهد - RT World News

دولت یهود در حال انجام یک کمپین واکسیناسیون گسترده است ، که در حال حاضر بیش از یک میلیون نفر یا تقریبا 12 درصد از جمعیت مبتلا به Pfizer / BioNTech شده اند. طبق اعلام دانشگاه آکسفورد این بزرگترین سرانه در جهان است. مرحله اول این برنامه هدف از ایمن سازی پزشکان و افراد مسن قبل از گسترش به سایر مقوله ها است.

حدود یک از هزار نفر عوارض جانبی خفیف را پس از تزریق گزارش کرده اند ، از جمله ضعف ، سرگیجه و تب و همچنین درد ، تورم و قرمزی در نقطه ای که عکس گرفته شده است. وزارت بهداشت گفت ، فقط چند ده نفر از آنها به مراقبت های پزشکی نیاز داشتند.
همچنین در rt.com
نتانیاهو واکسن Covid-19 را “قدم عظیم برای سلامتی” خواند زیرا اولین اسرائیلی است که به Pfizer می رسداز آنجا که واکسیناسیون از 20 دسامبر آغاز شد ، حداقل چهار نفر در اسرائیل بلافاصله پس از گرفتگی جان خود را از دست دادند. با این حال ، وزارت بهداشت گفت که سه مورد فوتی ارتباطی با این واکسن ندارد ، در حال حاضر مورد چهارم یک پیرمرد 88 ساله با شرایط پیشین در حال بررسی است.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *