صدها نفر از معترضان راست و چپ دست در خیابان های تل آویو با پلیس و پلیس درگیری می کنند – RT World News

پلیس سوار شده روز سه شنبه در تل آویو مستقر شد که در نتیجه درگیری های شدید بین معترضین چپ و گروه های مختلف راست دست ، چهار نفر دستگیر شدند و پنج نفر دیگر نیز با زخم های چاقو در بیمارستان بستری شدند.

تقریباً هزار نفر از معترضین سه شنبه شب در خارج از منزل وزیر امنیت داخلی اسرائیل امیر اوهانا جمع شدند.

این تظاهرات به دنبال انتشار ضبط هایی که به نظر می رسد اوهانا خواستار فرمانده پلیس منطقه بیت المقدس ، سرپرست یارون یدید ، برای اعتراض به اعتراضات جاری در خارج از محل سکونت رسمی نخست وزیر بنیامین نتانیاهو شد.

این اعتراضات در هفته‌های اخیر بر سر رسیدگی نخست وزیر به بحران کوروی ویروس ، رسوایی در جریان فساد وی و اقتصاد نفتکش کشور برگزار شده است که با افزایش بیکاری دامن زده است.
همچنین در rt.com
هزاران نفر به دلیل افزایش ناآرامی ها بر سر اقتصاد ، برخورد با تاج ویروس ، در مقابل محل رسمی نخست وزیر اسرائیل نتانیاهو اعتراض کردندفیلم های عینی عینی از تل آویو سه شنبه شب نشان می دهد هرج و مرج رخ داده است که معترضین راست و چپ دست به درگیری و درگیری های یکدیگر در جنگ های خیابانی زدند.

درگیری های پراکنده بین پلیس و معترضین نیز رخ داد و یک روزنامه نگار با سنگ به سرش اصابت کرد. فرد مسئول دستگیر شد

اخبار مرتبط  تهران پس از آنکه پمپئو ادعا کرد تروریست های القاعده پایگاه جدیدی در ایران ایجاد کرده اند ، به عقب برگردیم - اخبار جهانی RT

پنج نفر از معترضین در حمله هایی که به فعالان طرفدار نتانیاهو داده شده بود ، نیاز به معالجه پزشکی برای زخم های چاقو داشتند.

https://www.youtube.com/watch؟v=bQLN7GiHIP4

گروهی از احمقان فوتبال Beitar Jerus ، معروف به “La Familia” ، مقصر برخی از خشونت علیه معترضین چپ روز شنبه و دوباره سه شنبه شب بودند.

بنا بر گزارش ها ، بسیاری دیگر از حامیان ادعای نتانیاهو ، سنگ ، بطری و اسپری فلفل را علیه صدها معترض معترض کردند.

“آنها باید گرفتار شوند و به عدالت معرفی شوند ، تا زمانی که ما اینجا هستیم ، اعتراض خاموش نخواهد شد.” وزیر دفاع ، بنی گانتز گفت.
همچنین در rt.com
معترضین در آستانه 2 جلسه دادرسی در فساد نتانیاهو با پلیس در اورشلیم و تل آویو درگیر شدند (عکس ، فیلم های ویدئویی)فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *