طاعون بوبونیک زندگی پسران را در مغولستان ادعا می کند ، و ترس از همه گیری دیگر – RT World News

یک نوجوان مغولی که به بیماری طاعون بوبونیک مبتلا شده بود ، روز دوشنبه درگذشت. بنا بر گزارش ها ، این فرد 15 ساله پس از مصرف گوشت مارموت با بیماری کشنده منقبض شده است.

این پسر گوشت آلوده را به همراه دو دوستش خورد که وضعیت آنها در حال حاضر مشخص نیست. براساس اعلام مرکز ملی کشور در زمینه بیماری های وحش زا ، افرادی که با آنها در ارتباط بوده اند اکنون جدا شده و واکسینه شده اند.

خوردن مارموت و جوندگان دیگر که اصلی هستند “پسران زایمان” از باکتری های بوبونیک ، در مغولستان شایع نیست. طاعون دارای اشکال بوبونیک و پنومونیک (مبتلا به ریه) است و می تواند طی چند روز از انقباض کشته شود. پسر مغول سه روز پس از خوردن جوندگان درگذشت.
همچنین در rt.com
آخرین بار در سال 2020: مغولستان پس از شیوع طاعون کبدی ، منطقه غربی را در نزدیکی مرز روسیه قرنطینه می کند (اما مسکو نگران نیست)اخبار مرتبط  ESA قرارداد 129 میلیون یورویی را به سازنده ماهواره ای آلمانی برای سیستم ANTI-ASTEROID 'Hera' اعطا کرد - RT World News

هفته گذشته چندین مورد از طاعون کبدی – یک بار بیماری مهلک – در مغولستان غربی گزارش شده است که یک مورد دیگر در چین بوده است.

برخی از رسانه های رسانه های تبلت در حال حاضر شروع به گسترش وحشت بر روی این رسانه کردند “همه گیر بیماری همه گیر“در تلاش برای به دست آوردن پول در اخبار ، که برخی از کارشناسان قبلاً آنها را رد کرده اند “فقط هوای گرم.” بین سالهای 2010 تا 2015 ، 3،248 مورد در سراسر جهان گزارش شده است ، از جمله 584 کشته.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *