طبق گفته ها دو هواپیمای بدون سرنشین آمریکایی COLLIDE و در حال سقوط از بالای ادلب سوریه (عکس ، فیلم های ویدئویی) – RT World News

ارتش تایمز گزارش داد ، یک جفت هواپیمای بدون سرنشین آمریکایی به دنبال برخورد میان راهی در سوریه سقوط کردند و هر دو فروند هواپیما را از بین بردند. علت و شرایط دقیق این سرقت هنوز ناشناخته است ، با این حال ، شایعات را ترک می کند.

یک مأمور دفاع ناشناس به روزنامه “تایمز” گفت ، این برخورد ادعا روز سه شنبه روی استان ادلب رخ داد ، اگرچه جزئیات دیگری در مورد این حادثه ارائه نکرد ، اما تأیید نکرد که علت این سقوط یا چه نوع هواپیماهای بدون سرنشین درگیر است. این مقام اظهار داشت که آیا در جریان این حادثه هواپیما به هر نقطه شلیک شده است یا خیر ، مشخص نیست.

https://www.youtube.com/watch؟v=i1FtchyIZag

عکس ها و فیلم هایی که به صورت آنلاین در حال گردش هستند – که نشان می دهد زباله ها از آسمان در حال سقوط هستند و زباله های آتش را بر روی زمین می اندازند – نشان می دهد که حداقل یکی از صنایع دستی یک هواپیمای بدون سرنشین آمریکایی MQ-9 Reaper بود که برای نظارت و ماموریت های مسلحانه مورد استفاده قرار می گرفت.

با این حال ، بدون هیچ توضیحی رسمی درباره این حادثه ، گمانه زنی ها در رسانه های اجتماعی شایع شده است ، با این وجود برخی نشان می دهند که هواپیماهای بدون سرنشین توسط شبه نظامیان تحت حمایت ترکیه شلیک شده است ، در حالی که برخی دیگر اظهار داشتند که یک هواپیمای بدون سرنشین روسی سقوط کرده است ، با وجود گزارش تایمز در حالی که هر دو هواپیما را پرتاب کرده است. آمریکایی

اخبار مرتبط  RT نقشه زنده ای را به شما متصل می کند که داوطلبان و افراد نیازمند کمک در بین کروناویروس - RT World News

این گزارش چند روز پس از حمله ترور آمریكا به یك مربی جهادی مستقر در ادلب ، ابو یحیی ازبكی ، كه گفته می شود در كنار گروه حورس الدین الدین وابسته به القاعده است ، كار می كند. اعتصاب بر این است که از این موشک از موشک R9X Hellfire استفاده کرده است ، یک مهمات غیر انفجاری ویژه که شش تیغه شمشیر مانند قبل از ضربه را رها می کند – لقب “بمب نینجا”

گرچه دمشق بارها و بارها حضور آمریکایی ها در سوریه را غیرقانونی و نقض حاکمیت این کشور مورد انتقاد قرار داده است ، واشنگتن به عملیات نظامی در چندین منطقه ادامه می دهد و حملات متناوب را در اطراف ادلب انجام داده و سربازان را با گروه های پروکسی عربی و کرد در جنوب و شمال شرقی تعبیه می کند. با حمایت پنتاگون در طول جنگ سوریه ، جناح های تحت رهبری کردها اکنون منابع با ارزش نفتی را کنترل می کنند ، با برنامه های ایالات متحده برای آموزش 2200 مرد “نگهبان میدان نفتی” براساس گزارش اخیر بازرس كل ، در منطقه حسكا.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *