طرفداران PewDiePie پس از محو شدن ویدیوهای خالق برتر از جستجو ، انکار YouTube SHADOWBAN را خریداری نمی کنند – RT World News

یوتیوب در تلاش است تا اختلافات راجع به اتهامات مطرح شده در مورد ایجاد محبوب ترین محتوای دوم خود ، PewDiePie ، کاهش یابد ، اما طرفداران وی گفتند که توضیحات این شرکت با آنچه در سیستم عامل می دیدند مطابقت ندارد.

برای پاسخ به این سوال که چرا مشترکین PewDiePie اعلان ویدیوهای جدیدش را دریافت نمی کنند و نمی توانند کانال یا محتوای او را در جستجوها پیدا کنند ، تحت فشار قرار گرفتند ، این پنجره برای به اشتراک گذاری ویدیو روز پنجشنبه توییت کرد “یوتیوب کانال های سایه بان ندارد. ممکن است این ویدیو توسط سیستم های ما به عنوان بالقوه تخلف پرچم گذاری شده باشد و قبل از اینکه در جستجو نشان داده شود ، ابتدا باید بررسی شود.”

اما طرفداران PewDiePie اشاره کردند که کانال وی و صدها ویدیوی اخیر وی – که شامل حداقل یک سال محتوای آن هستند – در جستجوهای YouTube در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه نشان داده نمی شوند.

“نه ، شما مردم سایه بان ،” یکی از مفسران توییتر گفت. “همه ما آن را می دانیم. یا شاید نه ، اما اگر نه ، پس چرا نمی توانیم دومین YouTube بزرگ شما را در برنامه شما پیدا کنیم؟” منتقد دیگری بیانیه یوتیوب را مسخره کرد و گفت ، “بسیاری از مردم” کارهای زیادی “در طول تاریخ انجام نداده اند ، یوتیوب. شما می دانید که مقصر هستید.”

به نظر می رسید که این مسئله حداقل بعد از ظهر جمعه به وقت آمریکا حل شده است ، زیرا فیلم های PewDiePie دوباره در جستجوها نشان داده می شدند.

اخبار مرتبط  خلبان تایوان در اثر سقوط هواپیمای جنگنده به دریا پس از "سوunction عملکرد موتور" کشته شد - RT World News

PewDiePie ، نام اصلی وی Felix Arvid Ulf Kjellberg است ، یک کمدین و گیمر ویدئویی 30 ساله سوئدی است که 107 میلیون مشترک در YouTube ایجاد کرده است. تنها کانال بزرگتر در بستر اشتراک ویدیو T-Series است ، یک سرویس موسیقی و فیلم هندی با 158 میلیون مشترک.
همچنین در rt.com
“من از توییتر متنفرم”: به نظر می رسد که ذوب شدن در مورد “ترک” و “حذف” حساب PewDiePie فقط اثبات حرف او در “داستان” شبکه های اجتماعی استتوییتر ، یوتیوب و دیگر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی به ممنوعیت سایه متهم شده اند – بدون اینکه از اقدامات کاربران یا هرگونه ادعای نقض دستورالعمل ها به کاربران اطلاع داده شود ، قابلیت مشاهده محتوای خاص را کاهش می دهد.

نویسنده محافظه کار ، مایک سرنوویچ ، اتهامات علیه یوتیوب را یک قدم جلوتر برد و گفت که PewDiePie ممنوع است زیرا او بحث کرده بود مسیحیت. یکی دیگر از مفسران توییتر پیشنهاد نظر در مورد چین ممکن است اقدامات دفاعی YouTube را آغاز کرده باشد.

خود كیلبرگ هنوز در مورد این حادثه اظهار نظری نکرده است.
همچنین در rt.com
Big Tech’s جهان را مانند برخی از انحصارهای مافیایی به سبک پول گیر غارت کرد. سرانجام ، اقدام برای خنثی کردن آن در حال انجام استاین داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *