طرفدار قفل پاپ دوباره در مورد Covid-19 سیاسی می شود ، کسانی را که با وجود بیماری همه گیر در تعطیلات سفر کرده اند محکوم می کند – RT World News

پاپ فرانسیس بار دیگر سیاست Covid-19 را مورد سنجش قرار داده است ، این بار مردم را که در فصل تعطیلات به خارج از کشور سفر می کردند ، برای جلوگیری از قفل کردن ، سرزنش می کند و می گوید او از اشتیاق خودخواهانه آنها برای “سرگرمی” “رنجیده” و “ناراحت” است.

“آنها افراد خوبی هستند ، اما در مورد کسانی که در خانه اقامت داشتند ، به مشکلات اقتصادی بسیاری از مردم که توسط قفل سخت آسیب دیده اند ، از افراد بیمار فکر نکردند ،“پاپ روز یکشنبه در سخنرانی هفتگی خود در واتیکان گفت. او افزود که مسافران فکر می کردند “فقط در مورد تعطیلات و تفریح ​​رفتن. این من را بسیار آزار داد.”

پاپ فرانسیس بارها و بارها در مورد سیاست های Covid-19 و همچنین رفتارهای مربوط به همه گیری صحبت کرده است. کتاب جدید او ، که در تاریخ 1 دسامبر منتشر شد ، از کشورهایی که قفل اقتصادی شدید را برای جلوگیری از شیوع ویروس تحمیل کردند و دولتهایی را که “شواهد دردناک مرگهای فزاینده را کنار گذاشت ، و عواقب ناگوار و ناگوار را به همراه داشت.”
همچنین در rt.com
واتیکان می گوید استفاده از واکسن های Covid-19 ساخته شده از بافت جنین سقط شده در دهه 1960 اخلاقی استوی همچنین از کسانی که به محدودیت های Covid-19 اعتراض می کنند یا از ماسک زدن خودداری می کنند انتقاد کرده و می گوید که اینها در معرض خطر هستند “دنیای کوچک منافع خودشان”. وی در پیام کریسمس خود در ماه دسامبر برای دولتها کمپین کرد تا واکسنهای Covid-19 را در دسترس همه قرار دهد – همکاری جهانی ، به جای اینکه برای تهیه تجهیزات رقابت کند.

پاپ روز یکشنبه به موضوع بی خودی بازگشت و گفت ، “ما نمی دانیم که 2021 چه چیزی برای ما خواهد داشت ، اما با هم می توانیم کمی بیشتر کار کنیم تا از یکدیگر و خلقت ، خانه مشترک خود مراقبت کنیم.

وسوسه ای وجود دارد که فقط فقط می تواند از منافع خود مراقبت کند. “

این تماس با بسیاری از رسانه های اجتماعی مطابقت ندارد ، منتقدان معتقدند که پاپ باید بر روی مواردی که خود کلیسای کاتولیک آزار داده است ، مانند سو abuse استفاده جنسی گسترده توسط روحانیون ، متمرکز شود.

برخی دیگر اظهار داشتند که بستن همه افراد لزوماً برای بشر مفید و مهربان نیست. “اگر مردم در مناطق توریستی مکزیک کار نکنند ، آنها می میرند ،” یکی از ناظران گفت دیگری توئیت کرد ، “من در اینجا صاحب مشاغلی هستم که دستور آن بسته شده است. اگر باز نشود ، همراه با 10+ سال کار ، خون ، عرق و اشک می میرد. از چه کسی باید تشکر کنم و چه بخورم؟”

با این حال ، برخی از مفسران اظهارات پاپ را مورد توجه قرار دادند. یکی از ناظران در توئیتی نوشت: “این افراد کاملا خودخواه هستند.” “چرا نمی توان زندگی عادی آنها را فقط برای یک سال برای بهتر شدن همه متوقف کرد؟”

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

اخبار مرتبط  اولین اسکادران هواپیماهای جنگنده رافائل ساخت فرانسه به عنوان تنش با چین در حال ورود به هند هستند - RT World News

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *