طوفان “فاجعه بار” رده 5 یوتا تنها 2 هفته پس از ویرانی منطقه توسط طوفان گرمسیری (VIDEOS) به نیکاراگوئه برخورد کرد – RT World News

طوفان یوتا به نیکاراگوئه برخورد کرده و با دستور مقامات برای تخلیه ، سقف ساختمانها را پاره کرده و درختان را بریده است. پیش بینی کنندگان می گویند این می تواند کشنده تر از توفان اتا باشد که در این ماه بیش از 170 کشته برجای گذاشت.

این طوفان در نزدیکی شهر Puerto Cabezas در شمال شرقی نیکاراگوئه به عنوان دسته 4 با وزش باد 155 مایل در ساعت فرود آمده است. سپس به سرعت تشدید شد و به ارتقا یافت “مصیبت بار – فاجعه آمیز” دسته 5

مرکز ملی توفان در فلوریدا هشدار داد که Iota’s “موج شدید طوفان” می تواند یک اثر تهدید کننده زندگی با ایجاد کند “بادهای مخرب و احتمالاً 30 اینچ بارندگی.”

ویدئوهای موجود در زمین طوفان های شدید درختان خرما را در حالی که باران های سیل آسا به ساختمان ها می ریزد نشان می دهد.

گزارش های رسانه های محلی گفته است که وزش شدید باد سقف بیمارستانی در پورتو کابزا را پاره کرده و همین کار را با ورق های فلزی موج دار روی خانه ها انجام داده است.

اخبار مرتبط  جمعیت عظیمی از مسلمانان به مدت هشت دهه در نخستین نماز رسمی در هاگیا سوفیا به رئیس جمهور ترکیه پیوستند (VIDEOS) - RT World News

تخلیه در نیکاراگوئه و هندوراس همسایه انجام شد. ارتش نیکاراگوئه ارسال شده عکسهایی از سربازانش در توزیع کمک و کمک به تخلیه ها.

هنوز گزارشی از تلفات جانی گزارش نشده است.

نیکاراگوئه هنوز از ویرانی گسترده ناشی از طوفان رده 4 اتا ، که تنها دو هفته پیش در نیکاراگوئه ، گواتمالا و هندوراس رخ داد ، کشته شد و بیش از 170 نفر را در سراسر منطقه کشته و بسیاری را بی خانمان کرد.

یوتا فقط 15 مایلی جنوب محل ورود اتا در 3 نوامبر به ساحل آمد و انتظار می رود حتی خسارت بیشتری نسبت به نمونه قبلی خود وارد کند.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *