طوفان ویرانگر WASHES BEACH AWAY در جزیره Kefalonia یونان (VIDEOS) – RT World News

طوفان ایانوس روز جمعه در یونان فرود آمد و ساحل جزیره کفالونیا را به طور کامل شست. فیلم های منتشر شده توسط مردم محلی در شبکه های اجتماعی تخریب گسترده ای را نشان می دهد.

طوفان مدیترانه ای (‘Medicane’) روز جمعه به کفالونیا برخورد کرد. تصاویر منتشر شده در توییتر نشان می دهد که ساحل یک بار زیبا اورشلیم در اثر سیل فاجعه بار به طور کامل شسته شده است.

در یک لحظه از فیلم ، می توان یک ماشین را دید که در اثر فشار زیاد آب از روی پشته ای رانده شده است.

در همین حال ، ویدئوی دیگری قسمت متفاوتی از ساحل کفالونیا را نشان می دهد که کاملاً پوشیده از کف دریا است که از دریای ایون به داخل کشور منتقل شده بود.

اخبار مرتبط  مارک های نظامی ایرانی اتهامات "آزار و اذیت" واشنگتن در خلیج فارس را جعلی خواند - RT World News

سازمان ملی هواشناسی یونان هشدار طوفان را صادر کرد و توفان در جنوب شرقی بعدی حرکت خواهد کرد. تاکنون گزارشی از زخمی ها و یا کشته ها گزارش نشده است ، اما میزان قابل توجهی از خسارات مالی حتی در فیلم های محدود محلی نیز قابل مشاهده است.

به اصطلاح “پزشکی” تنها بلایای طبیعی نبود که روز جمعه یونان را گرفت. همچنین زمین لرزه ای شدید جزیره کرت را به بزرگی 5.4 ریشتر لرزاند. خوشبختانه ، سرویس های اورژانس محلی گفتند که هیچ تماس فوری برای کمک یا گزارش خسارت دریافت نکرده اند.
همچنین در rt.com
ثبت رکورد فصل طوفان: NHC هشدار می دهد که تدی انتظار می رود که تا روز پنجشنبه فاجعه بار در رده 4 باشداین داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *