ظاهراً مرد با رشوه دادن 100 راهب تبتی با پول نقد سعی در انتخاب بعدی دالایی لاما کرده است – RT World News

مقامات هند معتقدند كه مظنونی كه به جرم پولشویی بازداشت شده بود ، در حال انجام یك عملیات مخفی برای مداخله در روند انتخاب بعدی دالایی لاما بود.

چارلی پنگ ، تبعه چینی ، ممکن است طی دو سال گذشته حدود 100 راهب رشوه داده باشد تا از این امر حمایت کند “نامزد چینی” منابع دولت هند به News18 گفتند تا جانشین دالایی لاما شود. طبق گزارش ها ، این پرداخت ها به صورت نقدی و همچنین از طریق انتقال سیم انجام شده است.

در حین تحقیق ، مقامات از دو راهب در کارناتاکا و ایالت اوتار پرادش درمورد وجوهی که دریافت کردند ، سؤال کردند.

به گفته رسانه های محلی ، در اوایل ماه جاری مقامات مالیاتی هند پنگ را به پولشویی و پرداخت راهبان بین 2700 تا 4000 دلار برای جاسوسی در دالایی لاما و “نفوذ” دایره درونی او

اخبار مرتبط  اسپانیا هیدروکسی کلروکین را ممنوع نخواهد کرد ، برخلاف سایر کشورهای اروپایی که ناشی از عوارض جانبی گزارش شده است - RT World News
همچنین در rt.com
حفظ ایمان: چگونگی مقابله ادیان با coronavirusپنگ به عنوان یک تاجر با علایق در بنگالورو توصیف شده است. وی پیش از این در سال 2018 به دلیل داشتن گذرنامه جعلی هندی در بازداشت بود. مقامات همچنین یک حسابدار مستقر در دهلی را شناسایی کرده اند که گفته می شود همدست پنگ است.

دالایی لاما جدید ، تناسخ قبلی است. جستجو برای پسری جوان که به عنوان جانشین اعلام می شود توسط لاماها ، کاهنان عالی رتبه تبت انجام می شود. روند انتخاب می تواند چندین سال طول بکشد.

دالایی لاما ، 85 ساله ، از سال 1959 پس از فرار از تبت در طی درگیری با مقامات چینی ، از سال 1959 در هند زندگی می کند.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *