عدالت برای … تادئوس کوسسیوسکو؟ فرستاده لهستان پس از آنكه معترضين DC مجسمه قهرمان ملي را خراب كردند ، عصباني شدند – RT World News

اعتراضات هرج و مرج در واشنگتن دی سی پس از آنكه معترضین تندیس یك قهرمان نظامی و دولتمرد اروپای شرقی را هدف قرار دادند ، مورد توجه لهستان قرار گرفتند.

پایتخت آمریكا روز یكشنبه ، پس از فرود هزاران تظاهركننده در سطح شهر ، بر اثر كشته شدن پلیس جورج فلوید ، ساكن مینیاپولیس ، قربانی عیاشی تخریب شد.

اگرچه بسیاری از معترضین مسالمت آمیز بودند ، با تلاش پلیس و ارتش سعی در اجرای دستورالعمل سرپناه ساعت 11 این شهر ، آتش سوزی آتش سوزی شد و فروشگاه ها غارت شدند.

دست کم تاکنون یکی از اقدامات خرابکاری تا حد زیادی نادیده گرفته شده است. عکس ها نشان می دهند که یک مجسمه در نزدیکی کاخ سفید تادئوس کوسسیوسکو ، رهبر نظامی و دولتمرد لهستانی ، توسط معترضین در نقاشی های دیواری پوشانده شده است. پیام های رنگ آمیزی شده با اسپری بر روی بنای تاریخی موجود است “BLM” (ماده سیاه زندگی) ، و همچنین “F ** k Trump.”

این خرابکاری باعث شد سفیر لهستان در ایالات متحده پیوتر ویلچکک اعتراض دیپلماتیک خود را صادر کند.

“من از اعمال خرابکاری که علیه مجسمه تادئوس کوسسیوسکو در دی سی انجام شده ، منزجر و مأیوس هستم ، قهرمانی که برای استقلال ایالات متحده و لهستان جنگید ،” وی در توییتر نوشت ، افزود که امیدوار است که سرویس پارک ملی و همچنین کاخ سفید برای اصلاح مقصر ظاهری به افتخار لهستان اقدامی انجام دهند.

اخبار مرتبط  ناتو به دلیل تصمیم کیف مبنی بر قطع زرادخانه هسته ای در دهه 1990 به 200 میلیارد دلار بدهکار است - نماینده سابق مجلس - RT World News

گرچه بسیاری از ناامیدی سفیر ، اما دیگران ابراز داشتند استدلال كرد که دولت ایالات متحده ماهی بزرگتر برای سرخ کردن در حال حاضر دارد. بسیاری از مفسران همچنین خاطرنشان كردند كه معترضین احتمالاً چنین بوده اند نظری ندارم کوسسیوسکو کی بود یا نماینده وی. طعنه آمیز ، او یک جبهه ثابت قاطع بود – که به لحاظ نظری او را برای قهرمانان ضد ضد نژادپرستی قهرمان می کرد.

اعتراضات روز یکشنبه به حدی شدید شد که بنا بر گزارش ها ، رئیس جمهور آمریكا دونالد ترامپ به دلیل ایمنی خودش ، داخل یك پناهگاه زیرزمینی قرار گرفت. گفته می شود که بیش از 50 افسر سرویس مخفی نیز در حین محافظت از کاخ سفید از معترضین زخمی شده اند و آتش سوزی های بی شماری در اطراف National Mall رخ داده است.
همچنین در rt.com
کلیسای تاریخی سنت جان در نزدیکی کاخ سفید به عنوان خشم اعتراضات در واشنگتن دی سی آتش سوزی کرد و (VIDEOS)مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *