عربستان سعودی ممنوعیت گسترده سفرهای بین المللی را که بیش از نسخه جهش یافته Covid-19 اعمال شده است ، لغو می کند – اخبار جهانی RT

ریاض دو هفته پس از قفل کردن مرزهای خود ، محدودیت های سفر را برای جلوگیری از گسترش سریع نوع جدید کرونا ، با از سرگیری دسترسی هوایی ، زمینی و دریایی به پادشاهی ، کاهش داده است.

به گزارش آژانس خبری سعودی به نقل از وزارت کشور ، این کشور قرار است ساعت 11 صبح روز یکشنبه به وقت محلی برای سفرهای بین المللی بازگشایی شود.

سلطنت نفت خیز یکی از شدیدترین و گسترده ترین ممنوعیت های سفرهای تجاری را در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا ویروس کرونا بعد از اینکه ابتدا در انگلیس کشف شد و سپس در چندین کشور اروپایی دیگر شناسایی شد ، اعمال کرد. و همچنین در آفریقای جنوبی.

این محدودیت ها از 20 دسامبر اعمال شد و برای یک هفته دیگر در 27 دسامبر تمدید شد. بنادر زمینی و دریایی ، و همچنین تمام پروازهای بین المللی صرفه جویی در “موارد استثنایی” در آن زمان برای اتباع خارجی محدودیت وجود نداشت.
همچنین در rt.com
عربستان سعودی هوای بین المللی را متوقف می کند ، از طریق سویه جدید Covid-19 که سریعاً پخش می شود ، مسافرت های زمینی را مشاهده و از زمین خارج می کنددر حالی که مرزها دیگر به صورت شرطی مهر و موم نخواهند شد ، حداقل تا حدی كه قبلاً بوده اند ، شهروندان غیر سعودی برای ورود به این كشور مجبورند موانع دست و پاگیری را برطرف كنند. کسانی که از ایالت هایی که این نوع جدید در آن گسترش یافته است می آیند ، باید حداقل 14 روز قبل از ورود به عربستان در خارج از کشورهای آسیب دیده بمانند و آزمایش PCR را برای اثبات عاری بودن از ویروس کرونا انجام دهند.

مسافران از کشورهایی که سویه گسترش نیافته است حداکثر تا هفت روز در معرض قرنطینه و آزمایش PCR اجباری قرار می گیرند.

به شهروندان سعودی که از انگلیس و سایر کشورهای آسیب دیده بازمی گردند اجازه ورود داده می شود “انسان دوستانه و فوری” و علاوه بر تکمیل دو آزمایش PCR ، باید دو هفته در قرنطینه بگذرانید.

گرچه اعتقاد بر این است که سویه – معروف به SARS-CoV-2 VOC 202012/01 – مسری تر است ، اما هنوز شدت و کشندگی آن بیشتر ثابت نشده است. این امر مانع از اعمال بیش از 50 دولت در ماه گذشته محدودیت های مسافرت آمیز بریتانیا در انگلیس نشد. از آن زمان ، با این حال ، برخی از کشورها ممنوعیت ها را کاهش داده اند. هند اعلام کرد که ممنوعیت پروازهای انگلیس را از 8 ژانویه تا حدی لغو خواهد کرد ، در حالی که نروژ قبلاً این کار را در 2 ژانویه انجام داده بود.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *