عزادار زن در حین مراسم تشییع جنازه اکوادور عجیب و غریب بر روی کافین (VIDEO) – اخبار جهانی RT

مراسم تشییع جنازه معمولاً یک امر غم انگیز است ، اما برای یک زن ، مرگ یکی از عزیزان فرصتی بود که بالای تابوت و گره خورده برای خداحافظی پرش کند. ویدئویی از رقص عجیب تشییع جنازه منتشر شده است.

مارلون مرو کیویژه هفته گذشته در منطقه خطرناک مانابی ، اکوادور ، معروف به “هفت ضربه چاقو” به ضرب گلوله کشته شد. در حالی که این زن 38 ساله به خاک سپرده شد ، زن جوانی که گمان می رفت همسرش است ، تابوت و رانش را دور می زند. باسن هایش را در یک اجرا که بیشتر از یک مراسم خاکسپاری مناسب یک کلوپ شبانه است ، به عقب و جلو می برد.

تابوت خودش در دو موتور متعادل بود و جمعیت تشویق به وضوح از حرکت های زن قدردانی می کردند.

یک کاربر توییتر ویدئو را همراه با زیرنویس بارگذاری کرد “اگر قرار نیست مراسم تشییع جنازه من اینگونه باشد ، پس من نمی خواهم بمیرم.” از آن زمان تقریباً 11 میلیون بار مشاهده شده است.

در اواخر اجرای خود ، زن به جلو خم شد و بوسه ای را بر روی صورت مرحوم قرار داد ، در پشت صفحه شیشه ای در بالای تابوت قابل مشاهده است.

اخبار مرتبط  موشکهای شلیک شده هلیکوپترهای اسرائیلی در اماکن نظامی سوریه - رسانه های دولتی - RT World News

این ویدئو با برخی از مفسران مکالمه داغی را در توییتر آغاز کرد صدا کردنش“بی احترامی و نامناسب” و دیگران پرسیدن “اگر یو دختر این کار را در مراسم تشییع جنازه انجام ندهید ، آیا او واقعاً دختر است؟”

کمتر از یک هفته قبل از کشته شدن کوئیجی ، یک وکیل 34 ساله در چند بلوک آن طرف مسلح شد.

عجیب و غریب ، این اولین ویدیو در نوع خود نیست. در سال 2017 ، ویدئویی از دو عزادار که در حال تشییع جنازه در یک مراسم تشییع جنازه در آمریکای جنوبی بودند ، نیز منتشر شد.
همچنین در rt.com
دوست دختر کریستیانو رونالدو جورجینا مهارت های برجسته TWERKING را در لباس بغل گرفتن به نمایش می گذارد (ویدئو)فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *