عفونت های Covid-19 در هند پس از رکورد روزانه روزانه 2 میلیون نفر افزایش یافته است – RT World News

هند پس از ایالات متحده و برزیل به سومین کشور در جهان تبدیل شده است که در کل موارد شناسایی شده Covid-19 ، 2 میلیون علامت گذراند. تلفات این بیماری در حدود 41.500 نفر است.

وزارت بهداشت این کشور روز جمعه اعلام كرد كه هند از روز پنجشنبه 62.538 عفونت جدید Covid-19 را اضافه كرده است كه نشانگر افزایش ركورد روزانه و تعداد كل موارد به 2،027،074 است. از بین این افراد آلوده ، 41.585 نفر به این بیماری تسلیم شده اند.

ماهاراشترا ، دومین کشور پرجمعیت هند ، دارای بالاترین میزان حوضه است که تقریباً نیمی از نیمی از بیماران مبتلا به Covid-19 را تشکیل می دهد.
همچنین در rt.com
“همه گیر هنوز تمام نشده است”: وزیر بهداشت آلمان از عدم مصرف جدی Covid-19 به دلیل برخاستن در موارداخبار مرتبط  لوكاشنكو پس از تصویب قانون اساسی جدید از طریق همه پرسی در سراسر كشور ، وعده انتخابات تازه در بلاروس را می دهد - RT World News

تعداد جهانی عفونتهای Covid-19 از 19 میلیون علامت گذشت و بیش از 710،000 جان خود را در سراسر جهان گرفت. ایالات متحده با تقریباً 5 میلیون پرونده و بیش از 160،000 مرگ و میر با ضرب و شتم در کشور بدترین کشور قرار دارد. برزیل تقریباً 3 میلیون عفونت دارد و به 100000 مرگ و میر نزدیک می شود. در مورد آمار کشته شدگان ، هند پس از کشورهایی که در بالا ذکر شد به علاوه دو کشور دیگر در رده پنجم قرار دارند: مکزیک و انگلیس.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *