عملیات نجات روسیه در همان مرکز انفجار بیروت آغاز می شود – RT World News

تیم های نجات از روسیه عملیات جستجوی خود را در ویرانه های به جا مانده از دو انفجار گسترده در بیروت ، پایتخت لبنان آغاز کرده اند ، در حالی که بازماندگان به دنبال مراقبت پزشکی در چادرهای اورژانس تازه تاسیس شده اند.

تیم های امدادگران روسی و سگهای جستجوگر آنها روز جمعه وارد بیروت شدند و به سرعت در جستجوی سایر بازماندگان گرفتار در زیر سیلوهای دانه ای عظیم در نزدیکی بندر ، در همان مرکز این انفجارها بودند. سیلوی پر از ذرت – که خسارت شدیدى را متحمل شده است – به محافظت از بعضی از مناطق اطراف از بدترین انفجارها اعتبار دارد.

امدادگران در گفتگو با ایگور ژدانوف از RT گفتند كه اگر احتمال یافتن كسی زنده در محل فاجعه وجود داشته باشد ، آنها آماده كار یك شب هستند.
همچنین در rt.com
WATCH موج شوک قدرتمند ناشی از انفجار بیروت را به کلیسا زد که مهمانان برای عروسی جمع می شوندیک بیمارستان میدانی قابل ملاحظه نیز توسط کمیته روسی برای کاهش بار بیمارستانهای در حال حاضر پر ازدحام شهر راه اندازی شده است.

“من بسیار زنده ام ، بسیار خوش شانس هستم” یکی از بازماندگان را که چهره اش به دلیل شدت انفجارها مجروح شده بود ، فریاد زد. “من نمی توانم انفجار ، صدا ، تصاویر را فراموش کنم.”

“من به معنای واقعی کلمه دیدم قسمت های بدن افراد پرتاب شده در جاده اصلی ، من یک دست را دیدم ، دو پا را دیدم ،” او هنگام صحبت با ژدانف ، قبل از نیاز به استراحت از خاطرات خام خود از این فاجعه را به یاد آورد ، زیرا او در اطراف او آشکار شد.

اخبار مرتبط  ستاره به نوعی از برخورد نزدیک با BLACK HOLE جان سالم به در می برد ، اما در ردیف اعدام با TRILLION YEARS قرار دارد - RT World News

مجموعه بیمارستان روسی مانند یک شهر چادر کوچک است که یک شبه در یک قطعه قبلی خالی بنا شده است. گسترش این سایت در نظر گرفته شده است ، زیرا بنا بر گزارش ها ، حدود 5،000 نفر در اثر انفجارها زخمی شده اند و خدمات بهداشتی و درمانی بیروت نیز از نظر حجم مجروحان زیاد شده است.

به گفته مقامات ، انفجار مضاعف بیروت حداقل 154 نفر را کشته و 300000 بی خانمان برجا گذاشت. اکنون شهر زخم زده یادآور یک منطقه جنگی فعال است و به نظر می رسد که تنها پس از شکسته شدن جسمی و مالی ، به این کشور نزدیک می شود.

“از همه جاهایی که تا کنون بوده ام ، جدا از مناطق فعال جنگی ،” ژدانوف گفت که هنگام بررسی تخریب ها ، بیروت پس از انفجارها “بیشتر شبیه صحنه ای از فیلم پسا آخرالزمانی است.”

گزارش کامل را اینجا مشاهده کنید:

https://www.youtube.com/watch؟v=E9tILumNDcg

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *