عمل خود را تمیز کنید! پاسخ های تکنیک در مورد متوقف کردن راه حل شستشوی دست Covid-19 – RT World News

دشوار است پیش بینی کنید که چه روند تکنولوژی به آینده بسته خواهد شد ، اما به نظر می رسد که همه گیر Covid-19 در حال حرکت ، به شرکتهای فنی الهام گرفته است تا نمونه های بی شماری از چگونگی پیشرفت آنها حتی در ساده ترین آیین ها را ارائه دهند.

مسوولان بهداشت عمومی در سراسر جهان از ماهها پیش به مردم هشدار می دادند كه یكی از ساده ترین و مؤثرترین راه های از بین بردن رمان ویروس ، شستن دست ها است. و اکنون که قدمت شستشوی شستشوی دستی کاملاً در کانون توجه قرار دارد ، فناوری به عنوان بخشی از تلاش برای یادآوری ما برای تمیز نگه داشتن آن دستها ، مستقر شده است.

یک برنامه برای آن وجود دارد

آیا نگران خواهید بود که دستان خود را در طول روز بشویید؟ نگران نباشید ، برنامه ساعت Google برای Wear OS به شما هشدارهایی را برای تمیز کردن mitts های شما در هر سه ساعت ، بر روی نقطه ارسال می کند. نه تنها این ، بلکه هنگامی که به هشدار واکنش نشان می دهید ، یک تایمر 40 ثانیه ای را نشان می دهد ، نشان می دهد که مدت زمان طولانی آن جلسه شستشوی کوروویروس که باید انجام شود چه مدت طول خواهد کشید.
همچنین در rt.com
آمازون تهدید می کند که کلیه انبارها در فرانسه را در میان Covid-19 پس از حکم دادگاه ، مبنی بر نقض حقوق ایمنی کارگران ، در فرانسه خاموش خواهد کرد.انجامش درست

حتی خدمات پورنو – بله ، شما این حق را خوانده اید – می خواهند نقش خود را در ترغیب مردم به شستن دست های خود با مهارت بیشتر ایفا کنند. بیایید با آن روبرو شویم: یک عفونت ویروسی برای هر کسی جذابیت زیادی ندارد.

سایت پرطرفدار Pornhub تصمیم گرفته است با راه اندازی Scrubhub ، یک پلت فرم تقلیدی رایگان پورن که شامل تعداد زیادی فیلم شستشوی دست است ، اقدام به تمیز کردن عمل خود کند. “ما می خواستیم چیزی را به عنوان شستن دست هایتان به دست آوریم و آن را سرگرم کنیم و تنها با دانستن اینکه چگونه می دانیم چگونه است (با یک شوخی بیش از حد)” سازندگان سایت درباره پروژه خود گفتند.

اخبار مرتبط  اردوغان گفت: خروج شناور اکتشافی ترکیه حسن نیت را نسبت به یونان در میان اختلافات ارضی در مدیترانه نشان می دهد - RT World News

این ممکن است به عنوان یک شوخی آغاز شده باشد ، اما این پلتفرم در واقع فیلم های بسیاری از افرادی را که دست خود را شستشو می کنند ، نشان می دهد ، بنابراین شما هرگز نمی دانید چه نکاتی درباره تمیزکاری را می توانید انتخاب کنید.

مطمئناً آن دست ها را به روش صحیح بشویید

یک شرکت ایرلندی که در حال حاضر برای کمک به سازمان بهداشت جهانی در ارتقاء بهداشت بهتر در صنعت مراقبت های بهداشتی اقدام به تهیه برنامه SureWash ، یک سیستم نرم افزاری تعاملی با استفاده از واقعیت افزوده و فیلم های زنده برای بررسی تکنیک واقعی دستشویی افراد کرده است.

این برنامه سپس به کاربران بازخورد زمان واقعی از مهارت شستشوی دست خود را ارائه می دهد. با استفاده مکرر از برنامه ، گفته می شود که حافظه عضله کاربر اقدامات صحیحی برای شستن دست ها که مطابق با استانداردهای WHO است ، می آموزد.
همچنین در rt.com
واقعیت جدید برای فوتبال: دربی بلاروس برای پخش در سراسر جهان در VR به عنوان رقبای شدید محلی پخش مسابقه با دوربین 360 استتماشای این دست های تمیز مانع از گسترش می شود

مهندس نرم افزار آمریكا ، آناند پاتیل با ایجاد داشبورد ‘Spread Simulator’ در GitHub روش دیگری را در زمینه شلوغ تر برنامه های شستشوی دست انجام داد.

داشبورد تعاملی نشان می دهد که چگونه اقدامات شستشوی دست و اقدامات ایمنی – مانند پوشیدن لباس محافظ – می توانند تأثیر عمده ای در مبارزه با کورو ویروس داشته باشند. شبیه ساز با درصد افرادی که از روش های خاص پیشگیری شناخته شده استفاده می کنند ، از شستن دستها گرفته تا پوشیدن گلوب یا ماسک ، این شبیه ساز به طور دقیق برجسته می کند که چگونه به راحتی می توان گسترش Covid-19 را کاهش داد – یا تسریع کرد.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *