عکس از آتش سوزی کلیسای جامع نانت نشان داده شده است آتش سوزی در مکان های اختصاصی آغاز شد ، به عنوان کاوشگر آتش سوزی آتش سوزی آغاز شد – RT World News

تصاویری که نمای داخلی خراساننده کلیسای جامع قرن پانزدهم در نانت فرانسه را نشان می دهد ، به نظر می رسد در سه شیوع جداگانه از شعله های آتش سوزی که در روز شنبه به گوهر گوتیک آسیب رسانده اند. آرسون در حال بررسی است.

اسطوره نانت در پی آتش سوزی تصاویر را در فیس بوک منتشر کرد. این عضو بزرگ کلیسای جامع کلیسای جامع سنت پیر و سنت پاول را نابود کرد و پنجره های شیشه ای رنگی را در جلوی ساختمان منفجر کرد و یک نقاشی با ارزش قرن نوزدهم را که از روم ارسال شده بود ، مصرف کرد.

افراد محلی به سرعت متوجه شدند که با قضاوت بر اساس عکس ها ، دو آتش سوزی جداگانه در طبقه همکف ، در فاصله چند متری از یکدیگر واقع شده اند. سوم ظاهراً در سطح بالایی رخ داد.

دادستان نانت پیر سنن تأیید كرد كه سه نقطه آتش سوزی در ساختمان وجود داشته و آن را اعلام كرده است “یک تحقیق در مورد آتش سوزی باز شده است.”

بیش از 100 آتش نشان برای مقابله با این حریق اعزام شدند که از آن زمان خاموش شده است. آتش سوزی در کلیسای جامع گوتیک از اوایل صبح آغاز شد.

اخبار مرتبط  کار مرده؟ سئول می گوید "علایم غیرمعمول" از کره شمالی و کیم به رغم گزارش های مربوط به "بیماری شدید" از عهده انجام وظایف نیست - RT World News

این حادثه باعث مقایسه ای با آتش سوزی در آوریل 2019 در مشهور نوتردام د پاریس شد. ساختمان نمادین پشت بام و حیله خود را از بین برد و آتش سوزی بسیار بزرگتری را از دست داد ، اما تحقیقات نتوانستند بازی بیهوده ای پیدا کنند و یک اتصال کوتاه الکتریکی به عنوان محتمل ترین علت نامگذاری شد.
همچنین در rt.com
آرسون به عنوان کلیسای جامع گوتیک سنگ های آتش سوزی بزرگ در نانت فرانسه ، مشکوک شده است ، اما خسارت “قابل مقایسه” با نوتردام نیست (VIDEOS)فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *