غارهای گدازه غول پیکر مریخ می تواند مکان اصلی برای یافتن زندگی بیگانگان باشد – RT World News

غارهای عظیم که در اثر جریان گدازه به جا مانده ، می توانند پناهگاه هایی برای اشکال زندگی بیگانه در سیارات دیگر باشند. کارشناسان می گویند ما باید هدف خود را برای کشف این غارهای جذاب فرازمینی انجام دهیم.

پس از فوران گدازه های مذاب از روی زمین و ریختن به حومه اطراف ، اغلب سیستم های غار زیرزمینی عظیم را به نام لوله های گدازه پشت سر می گذارد.

در سیاره ما ، آنها به هدف اصلی کاوشگران غار پرماجرا تبدیل شده اند. دانشمندان می گویند ما باید در دنیای دیگر نیز تلاش كنیم كه آنها را كشف كنیم ، زیرا آنها می توانستند از شرایط سخت و طاقت فرسا ، انواع زندگی بیگانگان را فراهم كنند.

شواهد زیادی در مورد فعالیت های آتشفشانی در مریخ وجود دارد ، و مقاله ای که در مجله “مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم ایالات متحده” (PNAS) منتشر شده است ، این پرونده را نشان می دهد که چرا لوله های گدازه مریخ می توانند شواهدی از زندگی داشته باشند.

در حالی که سطح مریخ اکنون یک بیابان خشک و بدون اکسیژن و اشباع شده از اشعه است ، یک بار مرطوب و گرم بود و ممکن است میزبان زندگی باشد. موجوداتی که موفق به مهاجرت به غارهای زیرزمینی شده اند ، ممکن است موفق شده اند در سیاره سرخ زنده بمانند.

اخبار مرتبط  آیا گلینکا ضد ستیزی بود؟ MSM "اشتباه می کند" زیرا از تصمیم برلین برای تغییر نام ایستگاه مترو پس از آهنگساز روسی استفاده می کند - RT World News

“اگر مریخ تا به حال زندگی را میزبانی می كرد ، ممكن است به این مرحله تبدیل شود كه سیاره متحول شود و شرایط سطح به طور فزاینده ای سخت تر شود”. سید پرکینز ، نویسنده مقاله PNAS ، توضیح داد.

اما کار کوچک کاوش در جهان زیر دریایی مریخ باقی مانده است. کارشناسان می گویند بهترین راه برای روبات ها باقی مانده است ، زیرا برای انسان بسیار خطرناک است ، اگر تا کنون به آنجا برسیم.

برای کشف چاله های عمیق در ماه کره زمین ، زمین شناسان آزمایشگاه پیشرانش جت ناسا قبلاً روبی را به نام غواص ماه پیشنهاد داده اند که می تواند وجود داشته باشد ، و تابوت ها معتقدند که یک مفهوم مشابه می تواند در مریخ کار کند.

اگر آژانس های فضایی تاکنون مأموریتی برای کشف لوله های گدازه های مریخ بفرستند ، اهداف زیادی برای انتخاب وجود خواهند داشت – مرکز علوم زمین شناسی سروی زمین شناسی ایالات متحده مکان بیش از 1000 ورودی غار کاندیدایی را در سیاره سرخ جمع آوری کرده است.
همچنین در rt.com
شکارچی UFO ادعا می کند عکس ناسا مریخ بقایای “موتور جت بیگانه باستان” (POLL) را نشان می دهدمثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *