غواصان اندونزیایی قطعات هواپیمایی متعلق به جت بوئینگ را که در دریای جاوا فرو رفته بود پیدا کردند (VIDEO) – اخبار جهانی RT

مأموریت جستجوی هواپیمای مسافربری بوئینگ که در سواحل جاکارتا اندونزی مفقود شده است ، چندین قسمت از هواپیما را پیدا کرده است. اعتقاد بر این است که همه 62 سرنشین هواپیما در تصادف کشته شده اند.

غواصان اندونزیایی روز یکشنبه با استفاده از شرایط مناسب آب و هوایی و دید ، به آنها امکان یافتن قسمت هایی از لاشه هواپیما را دادند. مقامات اندونزیایی گفتند که آنها قطعات شکسته بدنه را با قطعات ثبت هواپیما 23 متر (75 فوت) زیر دریای جاوه بازیابی کردند.

نیروهای امدادی زودتر قطعات کوچک از بقایای هواپیما و همچنین اعضای بدن و تکه های لباس را پیدا کردند.

پرواز 182 هوایی سریویجایا که توسط اندونزی اداره می شود ، بعد از ظهر شنبه هنگام سفر از جاکارتا به پونتیاناک در استان کالیمانتان غربی ناپدید شد. گفته می شود این هواپیما قبل از پرواز یک ساعت تاخیر را تجربه کرده و پس از چهار دقیقه از هوا رادار ناپدید شده است. مقامات هنوز در حال بررسی علت این حادثه دلخراش هستند. مقامات می گویند تاخیر اولیه به دلیل شرایط بد آب و هوایی بوده و در گزارش نگهداری آمده است که هیچ مشکلی در هواپیما قبل از پرواز مرگبار وجود ندارد.

اخبار مرتبط  پلیس در ایتالیا درب آثار هنری بنکسی را به سرقت برد که از پاریس باتاکلان به سرقت رفته است - RT World News
همچنین در rt.com
جستجوگران در حین عملیات برای یافتن جت بوئینگ گمشده در اندونزی آوار پیدا کردند (ویدئو)بوئینگ 737-500 حامل 62 نفر بود از جمله هفت کودک و سه نوزاد. هیچ بازمانده ای پیدا نشده است.

این حادثه بدترین سانحه هوایی اندونزی از زمان فاجعه Lion Air در اکتبر 2018 را نشان می دهد ، زمانی که یک جت بوئینگ 737 MAX 8 اندکی پس از پرواز از جاکارتا به دریای جاوا سقوط کرد. همه 189 سرنشین هواپیما کشته شدند. این حادثه و به دنبال آن سقوط دیگری در اتیوپی با همان مدل هواپیما ، منجر به زمینگیری MAX 8 برای نزدیک به دو سال به دلیل نگرانی در مورد سیستم کنترل پرواز خودکار هواپیما شد.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *