غول بازی Ubisoft تحقیق می کند که ادعا می شود کارمندانش درگیر آزار و اذیت جنسی هستند و قول می دهند “رفتار نامناسب را مجازات کنند” – RT World News

شرکت ویدیوی بازی سازی فرانسه Ubisoft ادعاهای مربوط به سوء رفتارهای جنسی را علیه برخی از کارمندان خود مطرح کرد و قول داد که این ادعا ها را بررسی کند و در آینده “فراگیرتر” باشد.

این گزارش حاکی است که از ادعاهایی که در رسانه های اجتماعی منتشر شده است آگاه بوده و جمعه بیانیه ای را درباره این موضوعات در وب سایت خود منتشر کرد. در حالی که یوبیسافت فاش نکرد که آیا تحقیقات داخلی این کشور نتیجه ای به دست آورد ، اما پیش از این برای کل رسوایی عذرخواهی کرد.

“ما می خواهیم با عذرخواهی از همه کسانی که تحت تأثیر این امر هستند عذرخواهی کنیم – واقعاً متأسفیم” این شرکت گفت ، و افزود که اینطور است “اختصاص داده شده به ایجاد یک محیط فراگیر و ایمن برای تیم ها ، بازیکنان و جوامع ما.”

واضح است که ما در گذشته از این مسئله کم نکرده ایم. ما باید بهتر عمل کنیم

شرکت ثبت نام کرده است “پشتیبانی از مشاوران متخصص خارجی” تحقیقات را انجام دهد و “کلیه اقدامات انضباطی مناسب” اگر کسی را به دلیل سوء رفتار جنسی مقصر دانست. یوبی سافت قول داد که در روزهای آینده به روزرسانی های بیشتری را ارائه دهد.
همچنین در rt.com
پایین آوردن سیاست در گلوگاه های گیمر بازی ها را نمی فروشد – متخصصان صنعت می دانند ، اما رسانه ها در انکار هستند“ما همچنین سیاست های موجود ، فرآیندها و سیستم های موجود را مورد بازرسی قرار می دهیم تا بدانیم که در چه مواردی خراب شده است ، و اطمینان می دهیم که می توانیم رفتارهای نامناسب را بهتر پیشگیری ، کشف و مجازات کنیم.”

در اوایل این هفته ، ادعاهای مربوط به سوءاستفاده جنسی و آزار و اذیت علیه چندین مدیر یوبی سافت که در استودیوهای مونترال و تورنتو کار می کردند ، شروع به پخش آنلاین کرد. همچنین اتهاماتی علیه برخی از مدیران این کشور در ایالات متحده ، برزیل و بلغارستان مطرح شده است. برخی از حوادث گزارش شده ظاهرا سالها پیش اتفاق افتاده اند ، اما فقط در حال آشکار شدن هستند.

اخبار مرتبط  دیوید پروس بازیگر ، معروف به خاطر بازی در نقش دارت ویدر از سه گانه جنگ ستارگان ، در سن 85 سالگی درگذشت - RT World News

موج ادعاهای مربوط به سوء رفتارهای جنسی که چندین سال است مناظر سیاسی و نمایش تجاری را لرزاند ، به نظر می رسد طی چند هفته گذشته صنعت بازی را درگیر کرده است. شرکت های بازی سازی Paradox Interactive ، Techland و Gato Studio روابط خود را با نویسنده Chris Avellone به پایان رساندند ، پس از آنکه او با اتهامات مربوط به تجاوز جنسی مواجه شد ، در حالی که شرکت های مربوط به بازی – یعنی پلتفرم استریم Twitch – نیز با ادعاهایی روبرو شده اند.
همچنین در rt.com
فمینیست مورد علاقه فمینیست MSM ، آنیتا سرکیسیان کارت های “سوءاستفاده” علیه سازنده بشریت را خراب می کند ، اما تنها پس از گرفتن پول نقداحتمالاً بزرگترین رسوایی آزار و اذیت جنسی در صنعت بازی ، آن بود که در اواخر سال 2018 فوران کرد ، هنگامی که دو زن Riot Games را به آزار و اذیت در فضای کار سیستمی متهم کردند. این شکایات منجر به طرح دعوی طبقاتی علیه این شرکت شد که در دسامبر گذشته برای 10 میلیون دلار در جایی در منطقه حل و فصل شد.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *