فرانسه “ارعاب” انگلیس را پس از هشدارها درباره تأخیر حمل و نقل پس از Brexit رد می کند – RT World News

کلمن بون ، وزیر اروپا فرانسه معتقد است هشدارهای انگلیس مبنی بر وجود صف های کامیون در جنوب شرقی انگلیس به دلیل مسائل مربوط به اسناد پس از Brexit ، مذاکرات انگلیس و اتحادیه اروپا را مختل می کند.

“سیگنالهایی که در چند روز گذشته ارسال شده اند مخرب هستند” بون به فایننشال تایمز گفت. “هر چیزی که در مذاکرات باعث ایجاد اختلال ، ایجاد اختلال یا افزایش تنش شود ، جای تأسف دارد و ما در سطح اروپا دچار نوعی ارعاب نخواهیم شد” به نقل از وزیر در روز جمعه.

دولت انگلیس در گزارش سناریوی بدترین حالت برای مرزها ، که این هفته منتشر شد ، گفت که تا 7000 صف وجود دارد “کامیون های بندری در کنت و حداکثر تاخیر مربوط به دو روز.”

“برای گذرگاه های کانال کوتاه از طریق Dover و Eurotunnel ، 30-50 درصد کامیون ها ممکن است آماده نباشند ، زیرا کامیون های خالی که شرایط مرزی یکسانی ندارند را در نظر بگیریم.” در این گزارش آمده است ، در حالی که سرعت جریان می تواند به 60-80 درصد از سطح نرمال در انتهای پایین محدوده آمادگی کاهش یابد.
همچنین در rt.com
“شاید انگلیس معامله ای نمی خواهد”: وزیر امور خارجه ایرلند کاونی می گوید نگرانی ها در میان گفتگوهای چالش بریزیت افزایش می یابدبه گفته مایکل گوو وزیر دفتر هیئت دولت ، اگر مشاغل مهلت را جدی نگیرند ، انگلیس در پایان توافق نامه انتقال خود با اتحادیه اروپا می تواند با اختلال گسترده تری روبرو شود.

اخبار مرتبط  فرانسه نخست وزیر سابق و وزیر سابق را در مورد رسیدگی به Covid-19 - دادستان ها - RT World News بررسی خواهد کرد

با این حال ، بون این هشدارها را راهی برای تحت فشار قرار دادن بروکسل می داند. وی گفت ، فرانسه و اتحادیه اروپا مشتاق رسیدن به یک توافق هستند ، اما تأکید کرد که امکان دسترسی گسترده انگلستان به بازار اتحادیه اروپا وجود ندارد ، مگر اینکه با احترام به قوانین بهداشتی و زیست محیطی اتحادیه و محدودیت های کمک های دولتی برای شرکت ها موافقت کند.

“ما برای همه سناریوها آماده می شویم” Beaune گفت ، و اضافه کرد که “بهترین نتیجه هنوز توافق است.”

دولت انگلستان در حال پیشبرد پیش نویس قانونی است که بخشهایی از پیمان طلاق 2020 اتحادیه اروپا را زیر پا می گذارد.

وزیر امور خارجه ایرلند سایمون کووینی روز پنجشنبه گفت که انگلیس و اتحادیه اروپا فرصت چند هفته ای برای دستیابی به موفقیت در مذاکرات تجاری دارد قبل از آنکه مجلس اعلی مجلس انگلیس لایحه بحث انگیز بازار داخلی را بررسی کند.

گوو روز چهارشنبه به پارلمان گفت كه دولت انگلیس چنین است “کاملاً مصمم است که برای تأمین معامله هر کاری از دست ما بر می آید انجام دهیم” اضافه کردن که “عدم معامله به نفع هیچ کس نیست.”

اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *