فرانسه از کمپین Covid-19 دفاع می کند زیرا منتقدان مقامات بهداشتی را به دلیل واکسیناسیون 516 نفر در هفته اول منفجر می کنند – RT World News

رئیس سازمان بهداشت فرانسه پیشرفت کند آنها در ایمن سازی افراد در برابر Covid-19 را توجیه کرده و پیشنهاد کرده است که هنوز مواردی وجود دارد که ما درباره واکسن Pfizer نمی دانیم.

دومینیک لو گولودک ، رئیس اداره عالی بهداشت (HAS) روز دوشنبه سخنرانی کرد ، اعتراف کرد که فعالیت واکسیناسیون خیلی آهسته آغاز شده است اما از استراتژی او دفاع کرد.

رئیس پزشکی گفت که آنها نمی دانستند که آیا زخم انتقال را متوقف می کند یا خیر و بنابراین برنامه باید بر روی افرادی که بیشتر در معرض خطر هستند متمرکز شود.

“واکسیناسیون افرادی که در معرض خطر نیستند ، هدف این است که انتقال منتقل شود. با این حال ، امروز ، ما این داده ها را نداریم ، ما کاملاً نمی دانیم که آیا این واکسن در برابر مسری بودن محافظت می کند یا خیر. “ لو گولودک به BFMTV گفت.

توضیحات لو گولودک بعید است منتقدان HAS را پس از اینکه مشخص شد فرانسه در هفته اول تلقیح فقط 516 نفر را ایمن سازی کرده است ، جلب کند.

برای مقایسه ، آلمان ، که تزریق واکسن را در همان روز آغاز کرده است ، بیش از 230،000 نفر را تحت فشار قرار داده است.

اخبار مرتبط  ایران می گوید که در زیر سواحل خلیج فارس - "CITIES MISSILE" زیرزمینی ساخته شده است - RT World News

گزارش شده است که فرانسه حداقل 500000 دوز فریزر Pfizer را در اختیار دارد.

مقامات بهداشتی در روزهای اخیر مورد انتقاد قرار گرفته اند ، ویلیام داب ، مدیرکل سابق بهداشت ، اظهار داشت که ایمن سازی کل جمعیت با نرخ فعلی 5000 سال طول می کشد.

“کل جامعه مراقبت های بهداشتی نمی فهمند که چرا چنین شکافی با آلمان وجود دارد: آلمان روزانه 20،000 نفر را واکسینه می کند ، ما 50 ساله هستیم”، اظهار داشت استاد مهدی مجدوبی.
همچنین در rt.com
rance تحمل صفر ’: فرانسه بیش از 100000 پلیس را برای جلوگیری از تخلفات منع رفت و آمد ویروس کرونا در شب سال نو اعزام می کندفرانسه همچنین انتظار دارد که در این هفته مدرن jab را تحویل بگیرد و باعث تقویت بیشتر واکسن آنها شود.

این کشور پس از ماهها اقدامات سختگیرانه از اواخر پاییز ، بر بدترین موج دوم غلبه کرده است.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *