فرانسه برای به تعویق انداختن حلقه قفل کردن Covid ، اما مراحل تدریجی در دست اقدام است – دولت – اخبار جهانی RT

گابریل عطال ، سخنگوی دولت ، روز چهارشنبه ، یک روز پس از آنکه پرونده های Covid کشور از دو میلیون نفر عبور کرد ، هشدار داد که احتمال شروع اقدامات سختگیرانه قفل در فرانسه نزدیک نیست.

رئیس جمهور امانوئل مکرون روز چهارشنبه جلسه ای با شورای دفاع بهداشت برگزار کرد و انتظار می رود مراحل تدریجی را برای کاهش محدودیت ها هفته آینده اعلام کند. با این حال ، آتال روز چهارشنبه گفت که حل مشکل قفل شدن برای آینده نزدیک برنامه ریزی نشده است.

“کار بر روی قوانین تدوین شده برای هفته ها و ماه های آینده در حال انجام است” سخنگوی دولت گفت هدف این است که چیزها را به ترتیب مرتب کنید “اجازه می دهد تا مردم در حالی که کنترل اپیدمی را کنترل می کنند ، تا حد ممکن به طور معمول زندگی کنند.”
همچنین در rt.com
رئیس پاریس خواستار بازگشایی فروشگاه ها برای جمعه سیاه در میان قفل شد ، دولت بوروکراتیک و کنترل ماکرون را مورد انتقاد قرار داددر حالی که مقامات فرانسوی به بهبود جزئی شیوع Covid-19 در کشور اشاره می کنند ، از 1 دسامبر فقط اقدامات تدریجی امکان پذیر است “اگر وضعیت سلامتی اجازه می دهد ،” عطال با استناد به “تنش شدید در بیمارستان ها” از بار پرونده فعلی

برنامه های دولت شامل یک کمپین واکسیناسیون گسترده برای جلوگیری از آن است “از دست دادن” گزارش های رسانه های فرانسوی می گویند که از تکثیر و جلوگیری از موج سوم احتمالی اپیدمی ویروس کرونا استفاده می شود.

اخبار مرتبط  پلیس در آلمان تحقیق در مورد قتل پزشکی را که ادعا شده به 2 بیمار کوید تزریق کشنده کرده است - RT World News

عطال هفته گذشته گفت که فرانسه در نظر دارد یک کمپین واکسیناسیون را شروع کند “از ژانویه” دولت 1.5 میلیارد یورو برای این کارزار اختصاص داده است و مقامات نیز این کار را انجام داده اند “آماده شدن برای توزیع واکسن Covid-19” او اشاره کرد.
همچنین در rt.com
پلیس فرانسه 2000 مهاجر غیرقانونی را به دلیل تهدید سلامتی کوید به زور از اردوگاه در حومه پاریس بیرون می کندبا این حال ، دولت هنوز تصمیم نگرفته است که آیا از 27 نوامبر برای تعطیلات ، که برای گردش مالی آنها بسیار مهم است ، مشاغل مجاز به بازگشایی هستند. آتال همچنین گفت که مقامات نگران عواقب روانشناختی قفل شدن هستند ، زیرا مردم فرانسه در حال حاضر فقط در شرایط خاص و پس از گرفتن اجازه می توانند خانه خود را ترک کنند.

با وجود این واقعیت که تلاش های جمعی برای مهار ویروس آغاز شده است “به بار نشستن ثمر دادن به ثمر رسیدن،” به گفته جروم سالومون ، ارشد ترین مقام بهداشت خود ، فرانسه روز سه شنبه با بیش از 46200 مورد مرگ در بیمارستان ها و خانه های سالمندان ، از مهمترین دو میلیون مورد ویروس کرونا عبور کرد. این اولین کشور اروپایی بود که به این سطح از موارد ثبت شده رسید.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *