فرانسه بیش از 100000 پلیس برای جلوگیری از تخلفات منع رفت و آمد ویروس کرونا در شب سال نو مستقر کرده است – RT World News

نیروهای پلیس مستقر در سراسر فرانسه برای شب سال نو پنج برابر شده است تا مردم از نقض قانون منع رفت و آمد کوید -19 و برگزاری مهمانی های غیرقانونی به مناسبت فرارسیدن 2021 جلوگیری کنند.

مقررات منع رفت و آمد که بین ساعت 8 و 6 صبح وضع شده است ، باید باشد “احترام،” وزیر کشور فرانسه جرالد دارمانین روز پنجشنبه گفت.

برای اجرای این دستور ، بیش از 100000 افسر پلیس ، حدود 32000 آتش نشان و 7000 سرباز در 31 دسامبر در سراسر كشور بسیج شده اند. فقط در پاریس ، حدود 9000 افسر برای گشت و گذار در خیابان ها مامور شده اند. تعداد پلیس هایی که به طور متوسط ​​در فرانسه روزانه در فرانسه کار می کنند حدود 20 هزار نفر است.

اجرای قانون نشان خواهد داد “تحمل صفر” وزیر نمایندگی مسئول شهروندی ، مارلین اسکیاپا هشدار داد ، به کسانی که محدودیت ها را هدف قرار می دهند تا از گسترش ویروس کرونا جلوگیری کنند. تخلف در قانون منع رفت و آمد با مجازات 135 یورو مجازات دارد.

ماموران پلیس با یک مأموریت سه گانه شبانه منصوب شده اند: اجرای قانون منع رفت و آمد ، ردیابی مهمانی های غیرقانونی و مقابله با خشونت های شهری – که به طور سنتی در شب سال نو افزایش می یابد.

اخبار مرتبط  سوریه می گوید پس از امضای شرکت انرژی آمریکا با شورشیان کردستان ، "سرقت" نفت - RT World News

ژاندارم ها “نمی خواهد وارد شوید تا ببینید آیا شش نفر شما پشت میز هستید” اسکیاپا روشن کرد. مقامات فقط نگران مهمانی های بزرگی هستند که ده ها نفر را دور هم جمع می کند و می تواند منجر به افزایش عفونت های کووید شود.

از افسران خواسته شده است که نه تنها با کسانی که در چنین اجتماعاتی شرکت می کنند سخت گیری کنند ، بلکه برای شناسایی سازمان دهندگان مهمانی نیز همه تلاش خود را انجام دهند.

شیوع ویروس کرونا در فرانسه همچنان وضعیت دشواری است ، زیرا مقامات با انتقاد نسبت به کساد شدن کمپین واکسیناسیون روبرو هستند.
همچنین در rt.com
“بهترین راه برای جشن گرفتن سال نو اصلاً جشن گرفتن آن نیست”: وزیر بهداشت فرانسه هشدار داد ممکن است قفل سومین Covid-19روز پنجشنبه ، این کشور 19،927 مورد عفونت کوید -19 را گزارش کرد ، که هنوز با هدف 5000 مورد جدید در روز تعیین نشده توسط دولت تحت استراتژی مهار آنها فاصله دارد.

فرانسه 2.6 میلیون مورد ویروس کرونا را ثبت کرده است – پنجمین مورد در جهان – و بیش از 64600 مورد مرگ از ابتدای شیوع بیماری همه گیر.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *