فرانسه تا 24 ژوئیه با اضطراری که اروپا برای رفع محدودیت های قفل قفل اقدام می کند ، اضطراری را تمدید می کند – RT World News

وزیر بهداشت فرانسه از تمدید وضعیت اضطراری بهداشت عمومی تا 24 ژوئیه داد. این کشور در 24 مارس به دلیل شیوع کووید 19 در شرایط اضطراری قرار گرفت.

این اقدام بعد از نشست اضطراری شورای وزیران ، روز شنبه توسط الیویه وران اعلام شد.

در حالی که پیش بینی می شد وضعیت اضطراری سلامت در 23 ماه مه برداشته شود ، انجام چنین کاری به نظر می رسید که انجام شود “زودرس” و خطر ابتلا به آن “تجدید اپیدمی ،” پیش نویس این لایحه به نقل از رسانه های محلی است.

تصمیم دولت برای تمدید اورژانس قرار است هفته آینده به مصوبات مجلس تقدیم مجلس شود.
همچنین در rt.com
ماکرون هشدار داد كه زندگی “دیگر به حالت عادی برنمی گردد” زیرا Covid-19 فرانسه را مجبور به یافتن راه جدید اعتراض “فاصله اجتماعی” می كندبلافاصله مشخص نشده بود که آیا گسترش اضطراری بر برنامه هایی برای شروع به تدریج رفع محدودیت ها از 11 مه تأثیر خواهد گذاشت ، انتظار می رود که کشور از این رو با بازگشایی مدارس و مشاغل ، با کاهش هفته های طولانی ، اقدام به بازگشایی مدارس و مشاغل کند. هنوز زندگی “به حالت عادی برنخواهیم گشت” به طور همزمان ، رئیس جمهور فرانسه امانوئل مکرون هشدار داده است. بازگشایی کشور در سال جاری انجام خواهد شد “چند مرحله” و “دوره بهبودی” مشخص خواهد شد

هرچند که ویروس های کروناویسی اروپا در حال حاضر از مرز 1.5 میلیون نفر فراتر رفته است ، کشورهای سراسر قاره شروع به کاهش فشارهای خود می کنند. پیش بینی می شود ایتالیا در تاریخ 4 ماه مه برخی از محدودیت های خود را برطرف کند ، به مردم این امکان را می دهد که در خارج از خانه ورزش کنند و همچنین از بستگان ساکن در این نزدیکی بازدید کنند. پیش بینی می شود خرده فروشان و اماکن فرهنگی در اواسط ماه مه مجوز فعالیت خود را باز کنند و بارها و رستوران ها در اول ژوئن دنبال می شوند.

اخبار مرتبط  قرنطینه و تنهایی؟ دولت هلند توصیه می کند "یک SEX BUDDY" را پیدا کنید - RT World News

اسپانیا نیز کمبود قفل خود را کاهش داد و به شهروندان بالغ اجازه می دهد از روز شنبه از خارج از خانه ورزش کنند. اقدامات محدود کننده برای خردسالان تا حدودی از یک هفته قبل برداشته شد.
همچنین در rt.com
تعداد عفونت های تایید شده Сovid-19 در اروپا بیش از 1.5 میلیون نفر استزمین های بازی از روز جمعه بازگشایی مجدد در سراسر آلمان آغاز شد ، در حالی که انتظار می رود مدارس هفته آینده تا حدودی دوباره به فعالیت خود ادامه دهند. اقدامات از راه دور اجتماعی حداقل تا 10 ماه مه همچنان برقرار خواهد بود. در نروژ و دانمارک ، برخی از مدارس و مهد کودک ها از قبل بازگشایی شده اند.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *