فرانسه در موارد جدید Covid-19 تقریباً 19000 روزانه بالاترین رکورد را ثبت می کند ، زیرا مقامات محدودیت های جدیدی را مشاهده می کنند – RT World News

در مجموع 18،746 نفر در ویروس کرونا در فرانسه در آخرین دوره ضبط 24 ساعته تشخیص داده شده اند که بالاترین رقم روزانه برای این کشور است.

میزان موارد جدید در مقایسه با روز سه شنبه با ثبت 10489 عفونت تقریباً دو برابر شده است. تعداد کل موارد در کشور از زمان آغاز همه گیری در حال حاضر به 653509 مورد رسیده است.

طبق به روزرسانی روز چهارشنبه ، 80 نفر دیگر در طی روز گذشته در معرض این بیماری قرار گرفتند و تلفات انباشته را 32445 نفر اعلام کرد.

در همین حال ، تعداد بیماران Covid-19 که در بیمارستان های فرانسه تحت درمان هستند اکنون 7500 نفر است – 65 درصد افزایش نسبت به ماه اوت.

اخبار مرتبط  ترامپ می گوید روسیه اگر در G7 - RT World News "کارهایی را انجام دهد" انجام خواهد داد

دولت برای جلوگیری از موج دوم ویروس ، محدودیت های جدیدی را در سراسر کشور ایجاد کرد و هشدار Covid-19 در پاریس به حداکثر میزان خود رسید. دستور داده شده که بارها در پایتخت ساعت 10 شب تعطیل شوند و استخرها و سالن های بدنسازی به مدت دو هفته تعطیل هستند.
همچنین در rt.com
مارسی در اعتراض به “وابستگی” به دانشمندان پاریس ، شورای علمی Covid خود را ایجاد می کندروز چهارشنبه پس از گزارش آخرین آمار ، رئیس جمهور امانوئل ماکرون گفت که محدودیت های بیشتری اعمال خواهد شد “در مکانهایی که بیماری خیلی سریع در حال گردش است.”

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *