فرانسه در RIOT POLICE را برای اجرای ماسک پوشیدن در مارسی در میان سنبله در موارد جدید کووید 19 ارسال می کند – RT World News

دولت فرانسه 130 افسر ضد شورش برای کمک به اجرای قوانین استفاده از ماسک صورت در شهر جنوبی مارسی اعزام کرده است زیرا این کشور در میان افزایش مقاومت در برابر محدودیت ها ، شاهد افزایش موارد جدید کروناویروس است.

گابریل عطال سخنگوی دولت به رسانه های فرانسوی گفت: بیش از صد افسر یک واحد ویژه پلیس ضد شورش ، CRS ، پس از گسترش مقامات محلی الزامات مربوط به پوشیدن ماسک صورت ، مارسی را گشت خواهد زد.

ماسک صورت طبق قوانینی که توسط دولت وضع شده است در کلیه فضاهای داخلی و همچنین حمل و نقل عمومی اجباری است. مقامات محلی می توانند در صورت لزوم اقدامات بیشتری را گسترش دهند.

چندین شهر بزرگ از جمله پاریس ، تولوز و لیل چنین اقداماتی را در مورد همه فضاهای شلوغ – چه در محیط داخلی و هم در فضای باز – انجام داده اند و اکنون مارسی با ساختن ماسک در بازارهای کشاورزان و در چندین محله ، این درخواست را دنبال کرده است.

دولت ادامه می دهد كه رفتار مسئولانه از سوی شهروندان می تواند خیلی بیشتر از نیروهای پلیس این كشور انجام دهد. “ما نمی توانیم پلیس را پشت هر فرانسوی قرار دهیم ،” جوش گفت. “این یک موضوع شهروندی و مسئولیت خوب است: ما باید از جریمه ها کمتر از آنکه از ویروس بترسیم ، بترسیم.”

با این حال ، برخی از آنقدر از محدودیت های مربوط به کوویید خسته شده اند و یا در برابر آنها مقاوم هستند که سعی در تشویق پیروی از قوانین نقاب پوشیدن دارند ، در ماه های اخیر با خشونت روبرو شده اند.

اخبار مرتبط  آمازون پروویان از داروی دامپزشکی به عنوان "نجات" از "شیطان پرست" Covid-19 استفاده می کنند. عوارض جانبی بحث بر سر راه حل بحث برانگیز - RT World News
همچنین در rt.com
پزشک ارشد می گوید محل های کار منبع اصلی خوشه های کروناویروس در فرانسه استیک راننده اتوبوس در Bayonne به شدت مورد ضرب و شتم قرار گرفت و سرانجام پس از امتناع از اجازه سفر به مسافران بدون ماسک در ماه ژوئیه ، به زخمهای وی تسلیم شد. هفته گذشته ، پس از درخواست دو نوجوان برای پوشیدن ماسک در وسایل حمل و نقل عمومی ، یک پرستار در ساین سن-دنیس ، واقع در شمال پاریس مورد حمله قرار گرفت.

این تحولات در حالی رخ می دهد که کشور از زمان آرام شدن قوانین قفل قفل در اواسط ماه مه بیشترین تعداد پرونده های جدید کووید را به ثبت می رساند. روز شنبه ، 3،300 نفر در سراسر کشور به عفونت کرونا ویروس مبتلا شده اند ، در حالی که روز یکشنبه ، بیش از 3000 مورد جدید ثبت شده است.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *