فرانسه سرانجام رابطه جنسی با کودکان زیر 15 سال را غیرقانونی اعلام کرد پس از رسوایی زن و شوهر دوهامل-کوشنر بحث پیرامون رضایت را دوباره زنده کرد – اخبار جهانی RT

به دنبال طوفان آتش سوزی در شبکه های اجتماعی ناشی از اتهامات سو abuseاستفاده نامحرم از یک روشنفکر برجسته در اوایل سال جاری ، قانون گذاران فرانسوی قانونی را برای سرکوب جنس با کودکان و محارم به تصویب رساندند.

Assemblee Nationale روز پنجشنبه به اتفاق آرا رأی داد که سن رضایت را 15 سال تعیین کند ، جنسیت با کودکان زیر آن سن – و همچنین رابطه جنسی با هر کس زیر 18 سال – را به عنوان تجاوز جنسی طبقه بندی کند که مجازات آن تا 20 سال زندان است.

“این یک قانون تاریخی برای کودکان و جامعه ما است” وزیر دادگستری اریک دوپوند مورتی به نمایندگان مجلس گفت ، این پیام پیامی واضح می دهد که “کودکان ممنوع هستند”.

این قانون همچنین مجازات های شدیدتری راجع به پدوفیلیای اینترنتی در نظر گرفته است ، هر کسی که در هنگام جمع آوری کودکان زیر 15 سال به صورت آنلاین گرفتار 10 سال زندان و 150،000 یورو (تقریباً 180،000 دلار) جریمه نقدی شود. پیش از این ، دادستان های فرانسه فقط در صورتی می توانستند اتهامات تجاوز جنسی یا تجاوز جنسی را مطرح كنند كه بتوانند ثابت كنند كه یك بزرگسال مجبور به تهدید یا فریب دادن یك خردسال به رابطه جنسی است.
همچنین در rt.com
فرانسه قصد دارد سن رضایت جنسی را در 15 سالگی تعیین کند ، که باعث خشم و سردرگمی می شودقانون جدید برای روابط توافقی بین یک خردسال و یک جوان بالغ تا پنج سال بزرگتر یک معافیت ایجاد کرد – بند اصطلاحاً “رومئو و ژولیت” ، که به نام نوجوانان در فاجعه معروف ویلیام شکسپیر نامگذاری شده است. دوپوند-مورتی از ورود آن دفاع كرد و گفت كه او نمی خواهد “برای محاکمه یک جوان 18 ساله زیرا او با دختری چهارده و نیم ساله رابطه جنسی توافقی داشته است.”

تلاش قبلی قانونگذاران فرانسوی برای تعیین سن رضایت در سال 2018 تغییر کرد. این الهام گرفته از پرونده یک جوان 28 ساله بود که درگیر رابطه جنسی با یک دختر 11 ساله شد ، اما در ابتدا متهم به تجاوز جنسی نبود . قانون جدید بخشی از آن توسط كتابی منتشر شد كه در ژانویه امسال منتشر شد.

اخبار مرتبط  کاوشگر ماه Chang'e-5 Moon با نمونه های ماه به زمین بازگشت (VIDEO) - RT World News

در “La Familia Grande” ، کامیل کوشنر پدرخوانده اش اولیویه دوهامل را متهم کرد که سالها از برادر دوقلوی خود بدرفتاری کرده است ، از 14 سالگی. او همچنین ادعا کرد مادرش “دوستان روشنفکر چپ” – همانطور که France24 گفت – از سو the استفاده آگاه بود ، اما آن را ساکت نگه داشت. ظاهراً توطئه سکوت شامل پدر خودش ، وزیر خارجه پیشین و بنیانگذار پزشکان بدون مرز (برگرفته از پزشکان بدون مرز) برنارد کوشنر بود.

دوهامل ، یک دانشمند برجسته سیاسی و کارشناس تلویزیونی ، از آن زمان تاکنون از زندگی عمومی استعفا داده است. در اوایل این هفته ، رسانه های فرانسوی گزارش دادند که وی به سو abuse استفاده در پلیس اعتراف کرده است.

کتاب کوشنر یکی از کاربران توییتر را ترغیب کرد تا اتهام خود را در مورد سو abuseاستفاده نامحرم با هشتگ #MeTooInceste ، که از آن زمان در فرانسه منتشر شده است ، منتشر کند.
همچنین در rt.com
“ما می خواهیم بمیریم ، اما نه روی صحنه”: هنرمندان برهنه به محدودیت های Covid در پاریس اعتراض می کننداین داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *