فرانسه متوجه شده است که سیگار کشیدن ممکن است به شما کمک کند مقاومت در برابر Covid-19 … اگر فکر نمی کنید از چیز دیگری بمیرید – RT World News

در واژگونی حکمت غالب Covid-19 ، یک مطالعه فرانسوی نشان می دهد که افراد سیگاری کمتر در معرض ابتلا به ویروس قرار دارند و نتایج یک مطالعه قبلی چینی را تأیید می کند. داده ها قطعی نیستند – اما مطمئناً جای تعجب دارند.

مطابق مقاله ای که روز سه شنبه در گزارش های زیست شناسی آکادمی علوم فرانسه منتشر شد ، نیکوتین ممکن است از سیگاری ها در برابر تاج ویروس محافظت کند. محققان با مطالعه 482 بیمار بستری شده با Covid-19 در بیمارستان Pitié-Salpêtrière در پاریس ، محققان دریافتند که فقط 5 درصد افراد سیگاری هستند – بسیار کمتر از 25.4 درصد از جمعیت فرانسه که روزانه سیگار می کشند.

در حالی که نتایج را نمی توان شواهد قطعی برای سیگاری های محافظت کننده نیکوتین در برابر coronavirus دانست – اندازه مطالعه کوچک است ، و بیماران را در مراقبت های ویژه شامل نمی شود – آنها “شدیداً حاکی از این است که افراد سیگاری روزانه احتمال بسیار کمتری در بروز عفونت علامتی یا جدی با Sars-CoV-2 در مقایسه با جمعیت عمومی دارند.” نویسندگان مقاله استدلال می کنند.

“اساساً ، ما 80 درصد کمتر از افراد سیگاری در بیماران Covid نسبت به جمعیت عمومی با هم سن و جنس ،” محقق و متخصص طب داخلی روز چهارشنبه به فرانسه اینتر گفت.
همچنین در rt.com
غرب توسعه یافته Covid-19 را بدتر از کشورهای فقیر مدیریت می کند – مشهورترین ویروس شناس فرانسهدر حالی که نیکوتین قهرمان را در یک اپیدمی ویروسی که بر روی ریه ها اثر می گذارد ، با توجه به اثرات بهداشتی شناخته شده برای سلامتی سیگار ، ضد باکتری می کند ، نتیجه گیری این تحقیق را با داده های گسترده تری که از اوایل ماه جاری در فرانسه جمع آوری شده از Assistance Publique-Histancepitaux de Paris و La Pitié جمع آوری شده است. این مطالعه نشان داد كه از 11000 بیمار مبتلا به ویروس كه در بیمارستان بستری شده اند ، فقط 8.5 درصد افراد سیگاری بودند – نسبت قابل توجهی كمتر از 25.4 درصد از جمعیت عمومی فرانسه كه سیگار می کشند. با این حال برخلاف مطالعه آمورا ، این سن از نظر سن و جنس کنترل نمی کرد.

مطالعات فرانسه نتایج حاصل از دو مقاله چینی منتشر شده در ماه فوریه را تأیید می کند ، که هر دو نشان می دهد درصد افراد سیگاری در بیماران Covid-19 به طور قابل توجهی پایین تر از جمعیت عمومی بود. یک مطالعه بعدی چینی که در مجله پزشکی New England منتشر شد ، نشان داد که تنها 12.6 درصد از 1000 بیمار Covid-19 خود سیگاری هستند ، اگرچه سیگاری ها 28 درصد از جمعیت چین را تشکیل می دهند.

در ابتدا اعتقاد به سیگار کشیدن بود افزایش دادن خطر انقباض کروناویروس به دلیل میل ویروس به آنزیمی به نام ACE-2 که در افراد سیگاری در تعداد بیشتری مشاهده می شود.

با این حال ، ویروس همچنین گیرنده های نیکوتین استیل کولین موجود در ریه ها را هدف قرار می دهد ، که این مکان ها اتصال دهنده های نیکوتین هستند. متخصص عصب شناس ، ژان پیر پیرو ، یکی از محققان مطالعه روز سه شنبه ، به خبرگزاری فرانسه گفت: با اتصال به همان گیرنده استفاده شده توسط coronavirus ، نیکوتین ناشی از دود سیگار می تواند مانع ورود پاتوژن به ریه های افراد سیگاری شود.
همچنین در rt.com
روغن و قیمت کوکائین را در فرانسه فراموش کنید به لطف بحران کرونا ویروسبه قول شنیدن این مطالعات ، هیچ کس نباید بیرون برود و یک بسته سیگار را برای محافظت در برابر ویروس جمع کند. در حالی که گروه Changeux و Amoura به دنبال تأیید برای آزمایش تکه های نیکوتین هستند ، هم مراقبت های پیشگیرانه (هم برای کارمندان مراقبت های بهداشتی و هم دیگران که احتمالاً در معرض ویروس هستند) و درمانی (برای کسانی که در حال حاضر بیمار هستند) ، مقاله آنها به خوانندگان هشدار می دهد که “سیگار کشیدن باعث آسیب شناسی شدید می شود و یک خطر جدی برای سلامتی است.”

دود دخانیات به غیر از نیکوتین حاوی مواد شیمیایی سمی دیگری است و همچنان عامل اصلی مرگ و میر قابل پیشگیری است و در 75000 مرگ در سال تنها در فرانسه نقش دارد.

در واقع ، مطالعات دیگر نشان داده اند که در حالی که نیکوتین ممکن است نقش محافظتی اولیه ایفا کند ، سیگاری هایی که به Covid-19 مبتلا می شوند علائم شدیدتری نسبت به افراد غیر سیگاری ایجاد می کنند – و بیماری های همراه مانند فشار خون بالا و COPD ، که هر دو ناشی از استعمال سیگار هستند ، به طور جدی افزایش می یابند. احتمال مرگ فرد آلوده

علاوه بر این ، در بیمارستانهایی که در بسیاری از مناطق تحت الشعاع بیماران coronavirus قرار گرفته اند و رویه های ‘اختیاری’ مانند غربالگری سرطان به طور کلی به تعویق افتاد یا لغو شده است ، آن دسته از افراد سیگاری که موفق به طفره رفتن Covid-19 می شوند ، دریافت درمان سایر بیماریها را با مشکل مواجه می سازد. توسعه
همچنین در rt.com
آتش سوزی ، شورش و کمین: پلیس می گوید حومه های پاریس “بازگشت به عادی” پس از ماه تعطیل شدن (VIDEOS)فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

اخبار مرتبط  پس از معرفی سیستم شمارش جدید - RT World News - شمار مرگ و میر کروناویروس اسپانیا را با DROPS به 2،000 نفر رسانده است ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *