فرانسه و ایتالیا رکورد روزانه موارد جدید ویروس کرونا را همزمان با افزایش Covid موج می زند – RT World News

شیوع Covid-19 در اروپا بیشتر در حال بدتر شدن است. فرانسه طی 24 ساعت گذشته 30،621 مورد جدید را ثبت کرده است. ایتالیا همچنین با تعطیلی مدارس در منطقه کامپانیا ، بالاترین میزان روزانه خود را در هر 80804 مورد آلودگی تعیین کرده است.

روز پنجشنبه ، تعداد موارد جدید در سراسر فرانسه بیش از 8000 مورد نسبت به روز گذشته افزایش یافت ، همچنین بستری شدن در بیمارستان ها و فوتی ها نیز در حال افزایش است.

این کشور از آغاز ابتلا به بیماری همه گیر ، 809،684 مورد مثبت و 33،125 مورد مرگ را به ثبت رسانده است. رئیس جمهور امانوئل مکرون روز چهارشنبه در پاریس و دیگر شهرهای بزرگ ویروس کرونا ویروس فرانسه منع رفت و آمد شبانه را اعلام کرد ، به عنوان بخشی از اقدامات افزایش یافته برای مقابله با موج ویروس.

وزارت خارجه آلمان روز پنجشنبه به دلیل افزایش نرخ عفونت در این کشور ، به شهروندان خود در مورد سفر غیر ضروری به فرانسه و همچنین هلند ، مالت و اسلواکی هشدار داد.
همچنین در rt.com
فرانسه پس از اعلام اقدامات جدید Covid-19 ، 12000 افسر پلیس را برای اجرای قانون منع رفت و آمد بسیج می كندایتالیا همچنین با 8804 مورد تایید شده ویروس ، روز پنجشنبه بالاترین نرخ روزانه را ثبت کرد. در حالی که تعداد به طور قابل توجهی کمتر از فرانسه است ، تعداد عفونت های جدید در مقایسه با روز چهارشنبه که 7،332 مورد ثبت شده بود ، هنوز به شدت افزایش یافته است.

اخبار مرتبط  استفان کینگ گفت ، زنان ترانس زن هستند و باعث می شود J.K. Rowling برای گشودن او و لغو ستایش او - RT World News

تلفات مربوط به ویروس کرونا نیز طی 24 ساعت گذشته دو برابر افزایش یافته و از 43 به 83 نفر رسیده است ، در حال حاضر تعداد کشته شدگان ایتالیا 36372 نفر است.

این کشور در ماه مارس و آوریل با 900 مرگ و میر روزانه بیشترین آسیب را به اروپا وارد کرد ، اما با اقدامات شدید قفل شدن میزان عفونت در ماه های تابستان به طور قابل توجهی کاهش یافت.

با این حال ، ویروس در هفته های اخیر مجدداً تجدید شده است ، منطقه جنوبی کامپانیا تصمیم گرفته است با تعطیلی مدارس تا پایان ماه اکتبر برخی از این محدودیت ها را بازگرداند. احزاب نیز ممنوع است ، به جز مواردی که اعضای یک خانواده در آن شرکت می کنند.
همچنین در rt.com
Conte ایتالیا با افزایش موارد ، در مورد Covid-19 سخت می گیرد و مهمانی ها و ورزش های آماتور را ممنوع می کنداسپانیا از روز چهارشنبه 13،300 مورد جدید را به تعداد کلی خود اضافه کرده است که هم اکنون 921،374 مورد است. تعداد مرگ و میرها به 33 هزار و 553 نفر رسیده است.

در کاتالونیا ، محل زندگی دومین شهر بزرگ کشور ، بارسلونا ، دادگاه عالی منطقه ای برای جلوگیری از شیوع ویروس ، از روز جمعه ، بسته شدن بارها و رستوران ها را به مدت 15 روز روشن کرد. vsdsd

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *