فرانسه پس از اعلام اقدامات جدید Covid-19 مكرون ، 12000 افسر پلیس را برای اجرای قانون منع رفت و آمد بسیج می كند – RT World News

هزاران نفر از پرسنل اجرای قانون در شهرهای بزرگ فرانسه اعزام می شوند تا بر رعایت اقدامات سختگیرانه حاوی موج دوم ویروس کرونا نظارت کنند.

وزیر کشور جرالد دارمانین روز پنجشنبه اعلام کرد که 12000 افسر هنگامی که از روز شنبه به اجرا در می آیند برای اجرای قانون منع رفت و آمد در کلان شهرها مورد استفاده قرار می گیرند. وزیر گفت ، اگرچه پلیس در اجتماعات بزرگتر از شش نفر نگهداری نمی شود ، از پلیس استفاده نمی شود.

وی هشدار داد که برای افرادی که بی توجه به مقررات منع رفت و آمد هستند ، به دلیل تخلفات بار سوم ، با جریمه 135 یورویی (158 دلار) جریمه نقدی مواجه می شوند که می تواند تا 7500 یورو (8771 دلار) بالغ شود – و به شش ماه زندان منجر شود. ساکنان مناطق آسیب دیده مجبورند اسنادی را به همراه داشته باشند تا نشان دهند که آنها به محل کار خود سفر می کنند یا سایر فعالیت های “ضروری” را انجام می دهند.
همچنین در rt.com
“دیگر سستی” – نخست وزیر فرانسه می گوید قفل محلی می تواند حداقل تا پایان سال 2020 ادامه یابداخبار مرتبط  "مسابقه اروپا برای اجازه سفر به توریست ها ، دوباره منجر به خطرات غیرقابل قبول می شود" - وزیر امور خارجه آلمان - RT World News

رئیس جمهور فرانسه ، امانوئل مکرون روز چهارشنبه از قوانین جدیدی برای پاریس و هشت شهر دیگر رونمایی کرد ، از جمله ساعت منع رفت و آمد از ساعت 9 شب تا 6 صبح. در کل ، حدود 19 میلیون نفر تحت تأثیر محدودیت های جدید قرار خواهند گرفت.

در مناطقی از کشور که تحت قانون منع رفت و آمد قرار نخواهند گرفت نیز محدودیت های شدیدتری از جمله ممنوعیت مهمانی های خصوصی و حتی عروسی ها مشاهده می شود.

مقررات جدید قرار است حداقل چهار هفته ادامه داشته باشد و اگر پارلمان از این کار امضا کند ، می تواند به طور بالقوه تمدید شود. پاریس و بسیاری از شهرهای دیگر فرانسه اعلام شده است “ریسک بالا” مناطق ، نیاز به خاموش کردن میله ها دارد.

فرانسه طی 24 ساعت گذشته روز چهارشنبه 22591 آزمایش جدید مثبت Covid-19 و 95 مورد مرگ ناشی از Covid را ثبت کرده است که مجموع آن به 779،063 مورد و 33،037 مرگ رسیده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *