فرانسه چهار نوجوان را در رابطه با سر بریدن ساموئل پاتی متهم کرد – اخبار جهانی RT

چهار نوجوان در فرانسه در رابطه با قتل ساموئل پاتی متهم شده اند ، از جمله سه نفر که ادعا می شود معلم را قاتل خود می داند قبل از اینکه وی در خیابان نزدیک مدرسه اش سر بریده شود.

این سه فرد بین 13 تا 14 سال به اتهام مشارکت در یک قتل تروریستی متهم هستند. نوجوان چهارم ، که دختر پدر یا مادری است که علیه پاتی کارزار آنلاین را آغاز کرده ، به تقبیح افترا متهم می شود.

با توجه به سن آنها ، قوانین فرانسه انتشار نام دانش آموزان را ممنوع می کند.
همچنین در rt.com
“آنچه نازی ها با یهودیان انجام دادند”: وزیر پاکستان در میان هیاهوی “اولتیماتوم” رهبر فرانسه نسبت به مسلمانان به ماکرون برخورد کردپس از نشان دادن کارتون های پیامبر اسلام اسلام به دانشجویان خود ، که در مجله طنز “چارلی ابدو” منتشر شد ، پتی توسط عبدالله آنزوروف ، تندرو اسلامگرا ، چچنی ، 18 ساله کشته شد.

این قتل وحشیانه خشم فرانسه را برانگیخت و بحث در مورد آزادی بیان را در کشوری که طی سالهای اخیر با اقدامات افراط گرایی مذهبی روبرو شده بود ، از سر گرفت و حملات تروریستی از سال 2015 جان بیش از 250 نفر را گرفت.

در ابتدا پس از قتل هفت نفر متهم شدند ، از جمله دو دانشجو و یکی از والدین یکی از دانش آموزان پتی. شش نفر به همدستی در یک قتل تروریستی متهم شدند ، در حالی که یک نفر به ارتباط نزدیک با قاتل و ارتباط با یک تروریست متهم شد.

همه مظنونان ، به جز دو خردسال ، 14 و 15 ساله ، بازداشت شدند. در واکنش به این جنایت ، امانوئل ماکرون ، رئیس جمهور فرانسه متعهد شده است در اقدامی که منجر به واکنش اکثریت مردم شده است ، با خشونت و اسلام رادیکال برخورد کند. -کشورهای مسلمان که رهبر سیاسی را به قصاص در دین خود متهم کرده اند.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *