فرانسه گزارش می دهد که اولین مورد واکنش آلرژیک به داروی Pfizer Covid-19 در حالی ادامه دارد که این کشور واکسن را ادامه می دهد – RT World News

وزیر بهداشت ، الیویه وران گفت ، یک نفر در فرانسه پس از تزریق واکسن Pfizer / BioNTech Covid-19 ، دچار واکنش آلرژیک شده است ، یک روز پس از شروع کشش تلقیح ویروس کرونا به کشور.

وران گفت از 138000 فرانسوی واکسینه شده روز دوشنبه ، یک مورد وجود داشته است “واکنش نامطلوب از طبیعت آلرژیک” اما اضافه کرد که نتیجه “مطلوب” و عواقب واکنش جدی نبود.

در حین یک جلسه پارلمانی ، وران افزود که واکنش آلرژیک با عوارض جانبی مشاهده شده در تعداد کمی از افراد تلقیح شده با داربست Pfizer در سایر کشورها مطابقت دارد.

مقامات بهداشتی در ایالات متحده گفته اند كه به طور متوسط ​​، از هر 1000000 نفر یك نفر پس از دریافت دوز واكسن Pfizer ، یک واکنش آلرژیک شدید را تجربه می کنند.
همچنین در rt.com
اگر “سابقه قابل توجهی از واکنش های آلرژیک” دارید ، واکسن Pfizer’s Covid-19 استفاده نکنیدیکی از دلایلی که برای واکنش های آلرژیک به ناهنجاری مطرح می شود این است که این ماده حاوی پلی اتیلن گلیکول (PEG) است ، ماده ای که در شامپو و خمیر دندان وجود دارد ، اما معمولاً در واکسن ها استفاده نمی شود.

اخبار مرتبط  جسم عجیب "الکترون" کشف شده در اطراف سیاه چاله ها می تواند ماده تاریک و اسرار فضایی را روشن کند - RT World News

فدراسیون آلرژی شناسی فرانسه در اواسط ماه دسامبر روشن کرد که افرادی که آلرژی شدید دارند ، می توانند فایفایزر را دریافت کنند ، به شرطی که به PEG حساسیت نداشته باشند.

مشاوره پس از آنکه دو نفر در انگلیس به واکسن واکنش نشان دادند و آژانس تنظیم کننده داروها و محصولات بهداشتی انگلیس به افراد دارای “سابقه قابل توجه واکنشهای آلرژیک” برای جلوگیری از ضربه

چندین مورد واکنش آلرژیک به واکسن های ویروس کرونا گزارش شده است ، از جمله در ایالات متحده ، اما بیشتر موارد در افرادی است که سابقه واکنش دارند.

فرانسه یکی از کشورهای آسیب دیده در اروپا از این ویروس بوده است. اقدامات بهداشتی سخت برای کاهش فشار بر بیمارستانها همچنان در حال انجام است ، زیرا این کشور در حال حاضر به طور متوسط ​​هر روز حدود 18000 مورد جدید دارد. از روز سه شنبه ، 25 بخش اداری کشور – یا “بخشها” – از ساعت 6 عصر تا 6 صبح زیر 12 ساعت منع رفت و آمد هستند ، در حالی که سایر مناطق فرانسه از ساعت 8 بعد از ظهر تا ساعت 6 صبح کمی سخت تر هستند.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *