فردی مظنون به زنجیره کردن اسبها در فرانسه بازداشت شد – اخبار جهانی RT

پلیس در فرانسه فردی را که مظنون به حمله و مثله کردن اسب ها است ، بازداشت کرد. طی چند ماه گذشته کشور از یک رشته حملات شرورانه به حیوانات در سراسر کشور شوکه شده است.

مظنون ، گفته می شود یک مرد 50 ساله ، روز دوشنبه در بخش شرقی فرانسه در هاوت-رین بازداشت شد.

یک منبع پلیس به خبرگزاری فرانسه گفت ، بر اساس اطلاعات یک شاهد عینی ، پس از آنکه نیروی انتظامی تصویر رایانه ای مظنون را منتشر كرد ، دستگیر شد.

طرح پلیس پس از نفوذ دو مرد به یک اصطبل در بخش یون در مرکز فرانسه ایجاد شد. در طی این حمله دو تسویه حساب زخمی شدند و زخمهای زیادی از چاقو به آنها وارد شد. مهاجمان با مدیر پایدار ، نیکلاس دماژان روبرو شدند که وی نیز در جریان این حادثه دچار جراحات شد ، اما توانست یکی از مظنونان را برای پلیس توصیف کند.

در تعطیلات آخر هفته ، پس از آنکه دو نفر به مال خود متجاوز شدند و یک اسب را زخمی کردند ، یک هجوم بزرگ در منطقه کوت کوتور شرقی آغاز شد. یک تیم ژاندارم با 40 افسر ، با پشتیبانی سگ های پلیس و حتی یک هلی کوپتر ، به محل اعزام شدند اما موفق به یافتن مظنون نشدند.

اخبار مرتبط  کره شمالی موشک های کروز مشکوک با برد کوتاه را به سمت دریای شرقی شلیک کرد

“عملیات به پایان رسیده است ، اکنون ما در حال بررسی یافته های خود هستیم” سخنگوی پلیس روز دوشنبه گفت.

طی چند ماه گذشته در سراسر فرانسه به حدود 20 اسب حمله شده و کشته شده اند. این حیوانات اغلب با گوشهایشان جدا شده ، چشمها را بیرون آورده و دستگاه تناسلی آنها را بریده بودند. مهاجمان علی رغم توجه رسانه ها و تحقیقات پلیس ، در ماه اوت فعالیت ویژه ای داشتند.
همچنین در rt.com
پس از آنكه ماكرون شخصاً از اجازه اتانازي خودداري كرد ، فرانسوي قول داد كه مرگ دردناك خود را جريان مستقيم كندحملات شرورانه و بیرحمانه بی رحمانه موجی از خشم را در فرانسه به وجود آورده است ، به ویژه که پلیس هفته ها قادر به دستگیری هیچ مظنونی نبود. از آنجا که حوادث در سراسر کشور رخ داده است ، این گمانه زنی ها را در مورد احتمال بیش از دو نفر درگیر کرد. برخی حتی ادعا کردند که ممکن است نوعی “فرقه شیطانی” در پس این ظلم باشد ، اما هیچ مدرک واقعی برای حمایت از چنین ادعاهایی به دست نیامده است.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *